Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz Puma K #47587 üzenetére

    Egyelőre összesen 2 driver van a videókártyához és jelenleg a frissebb van a gépen. Viszont mivel volt ez a tápgondom ide oda cserélgettem a régi és új videókártyát tehát tutira nem stimmel még valami mert az oculus szemüvegem sem működik egyelőre de nem akartam driver cserével szöszölgetni amikor jövőhéten már tutira lesz még frissebb nvidia driver is. Nem is engedné leokézni a 24 gigásat az csak a max amit sikerült előcsalogatni a reális az olyan 7 giga körüli azzal játszom jelenleg. Le is van hagyva az élsimitás az csak a tesztkép erejéig volt beállítva hogy meddig lehet kitolni a max videoram használatot.

    Farkas23: Én csinálhatok videót is de ott meg a youtube tömörítené szanaszét és emiatt romlana a minőség. max majd csinálok egy próbát és ha szalonképes akkor kiteszem a linket.

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák