Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Mr.Csizmás #46400 üzenetére

    Nyilván nem én voltam, mert nem szoktam PHHU-sokat ölni. Meg én nem szoktam random playereket csak úgy lekempelni. Ha annyira elborít a vérgőz, hogy elkezdek öldökölni, akkor az kb. úgy szokott menni, ohgy 5 különböző playert ölök le, de csak 1x, aztán az egyik majdcsak megpróbál bosszút állni és abból lesz valami harc. De ez elég ritka, legtöbbször én már csak visszaütök. Egyszerűen mindig van olyan, hogy publicban megpróbálnak megölni. És akkor lehet is felvenni a kesztyűt. Ilyenkor el szoktam menni mondjuk 5 killig, de legalább egy 2-es K/D arányt elérni az adott player ellen (ez az utóbbi, amit előbb írtam 6-3 lett). Most a teljes pvp K/D-m 1.41, de el kéne vinni hosszú távon vagy 2-ig. És ezt nem úgy érem el, hogy akit látok orvul lelövöm, hanem olyan harcban, ahol felvette a másik is a kesztyűt. Hosszú távú munka :D

    Egyébként nem tudja valaki, hogy fel lehet-e szállni helikopterre vízből vagy hajóról? Próbáltuk úgy, hogy a másik a vízben volt én meg már áztattam a heli talpát a vízben, de nem tudott beszállni. Azt is próbáltuk, hogy állt a csónakban, én meg már szinte rászálltam a csónakra, de úgy sem sikerült. Csak mi nem csináltuk elég jól vagy ez így tényleg nem működik?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák