Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #81556480

    törölt tag

    válasz cyberkind #32478 üzenetére

    Véleményem szerint előrelépés van fejlesztésben és támogatásban. Gondolj bele: a GTA IV-re is sokat vártunk, majd utána is sok idő telt el. Abban kezdetleges volt a multi ( én szerettem nagyon).a V ben akármennyire bugos / hibás itt ott, azért rengeteg frissítés jön rá ingyen, és sok a tartalom. A story mode is hosszabb és tartalmasabb. A fejlesztők azt írták, ez nem az a játék amit évente piacra fogunk dobni. Egy DLC még azért jöhetne, de szerintem a következő részre még 2-3 évet várni kell. a pcgurus hír meg nekem semmit nem jelent. Van benne egyáltalán hivatkozás? Rockstar elég szűkszavú, ezek a pletykák nem szoktak bejönni. Nameg pont ők hagynának ki egy generációt, mikor az előzőt és ők lökték még fel az élettartama végén (xbox360 / ps3 )

    Egyébként nekem egetverő nagy problémán nincsen se a PC se az xbox36a- verziózval. Ha sok a csíter sessiont váltok. Inkább a néha crashelés bosszant. / failed to zlib call /. Xboxon 10-12 órás "longest game session"-t csináltam hiba nélkül.

    nekem a legnagyobb problémám, hogy mikor bejött a creator, nem lett a quick matcheknél választható a player created vagy a rockstar created, így a jó kis deathmatcheket elég nehéz megtalálni. a player created meg 10-ből 9x 10000 $$$$ 100000rp, ami persze kamu vagy sniper vs akármi.

    Ja és nincs pénzem yachtra, meg átalakított apartmanra, mert lusta vagyok heistezni :D

Új hozzászólás Aktív témák