Új hozzászólás Aktív témák

  • zsiz

    őstag

    Egy pár gondolat a szigetről.

    Az első küldetésnél, mikor a jeep-pel kell menni a tengerparti-partira, a fegyveres őröket nem lehet elütni, úgy lepattan a kocsi róluk, mint egy gumilabda :D És közben ballagnak tovább, mintha semmi se történt volna, le se ... Mikor a susnyásban bújkálok az őrök és kamerák elől, állandóan megakadok mindenféle növényzetben, elég idegesítő. Az átvezető videókban egyedül vagyok, akkor is ha ketten megyünk heistre. Ha jól emlékszem a többi heistnél az átvezetőkben is látszik a kollega. A videókat kicsit túltolták, túl sok és hosszú videó van, amit nem lehet átlépni.
    A nagy tengeralattjáróban is bejött egy bug. Beszálltam a helibe, felmentem vele, de haver nem szállt be, így visszamentem érte a tengeralattjáróba. Na innentől ő nem látott se engem, se a helit. Én láttam őt, de ő engem nem. Ő tudott lövöldözni a tengeralattjáróban, én nem tudtam fegyvert sem elővenni. Ő pedig nem tudott kiszállni a tengeralattjáróból, én meg igen. Felrobbantotta magát, utána helyreállt. A heli az tetszik. Elég gyors, könnyű lekérni, és ráadásul oda rakja le mellém, nem kell messzire menni érte. Cserébe keveset bír, pár lövés, vagy ha lekoccansz vele a földre, már füstöl is (Platának nem ajánlott ;] ). Kilőni nem lehet belőle, de legalább felfegyverezhető (gépfegyver/követős rakéta). A kis tengeralattjáró kevésbé tetszik, lassú és nekem nem jön be az irányítása. De legalább 4 személyes.

    Valaki már végigtolta a heistet? Mennyi lóvét sikerült kiszedni belőle?

    Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Új hozzászólás Aktív témák