Új hozzászólás Aktív témák

  • bluwering

    junior tag

    Igen srácok mindig jött az sms ingame hogy elküldte a rendszámot. :D Az orderre meg rendetlenül vagy rendesen kattintok rá, mindig müködik a gomb. :P :D Rá nyomom hogy igen kérem felülírni, utána meg hogy NE posztolja nekem face-en. :D Megjön a játékban az sms, begurultam direkt LSC-s garázsba, és csak a gyári rendszámot amivel vettem a kocsit, azt engedi színezni. A dolog furcsasága hogy, a MOC kamion pótján( asszem ez a neve) amikor elkezdtem újra a gamet, látta az új rendszámot. Szépen fel is tettem rá. Azóta azon sem. :C :U :)) Amikor még jó volt ez úgy működik PC-n hogy, random időpontban gondolok 1-et csinálok új rendszámot. Beírom pl fehér rendszámra. Visszalépek kocsit kiválasztom melyikre akarom, bár mindegyiken látszódott régebben mindegyik rendszám, elfogadom igen 100k $ és jön az sms ennyi. De a lóvét sem vonja le ám így. Megjön az sms és mint ha mi sem történt volna. De úgy nézem nem enged úgy cakum pakk semmit se módosítani ifruitban. Csak akkor kerül rá bármi az autóra ha azt ingame a garázsba veszem meg rá.. Majd maximum telefonnal összedobok 1 videót a dologról.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák