Új hozzászólás Aktív témák

  • #57527808

    törölt tag

    válasz HussarF #50520 üzenetére

    pont a pénzesőt megelőző nap pacsáltam egy kis lóvét, így a keddi dlc-ig nem is terveztem nagyobb költekezést, és szintem se alacsony (240+). a jachtot is azért vettem, hogy minél több lóvét elköltsek a bankszámlát lehúzós mod miatt, mert nem akartam egy órát ácsorogni atm mellett, hogy millánként leszedjem a 70+millát. főleg solo-ztam a modderek miatt, és hétévégn meg is lepődtem, hogy kontrolleres szerveren találkoztam ph-sokkal, mert idáig csak egeres szerveren találkoztam fórumtársakkal. meg is kérdeztem, hogy partial assist miatt dobott össze minket (ők is kontrollerrel játszanak?), de válasz nem érkezett.

    mindenesetre azért bosszantó, hogy már az első betöltésnél sincs biztonságban az ember fia, mert töltőképernyőn is jöhet az "áldás". sokszor meg se néztem, hogy kik közé dobott, mert egyből húztam, de amíg be se tölt, addig esélytelen vagyok. ráadásként pont bekábeleztem (headset, egér, klavi, kontroller) és befészkeltem a fotelbe magam, és baromira meg kell gondolni, hogy reflexből milyen mozdulattal közelítem meg a gépet, hogy ne rántsak le valamit.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák