Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    Én azt mondom akinek nincs ha mást nem akcióban vegyen CEO irodát. Igen ha mást nem egy irodát mert ezzel meglesz a lehetőség a CEO ViP Work indításának. Mik ennek az előnyei? Ezt lehet csinálni privát szerveren is egyedül el lehet vele az ember ha nincs kivel játszani nem arról fog szólni a játék, hogy publikba nem jut 1 -ről a 2 -re mert lelövik úton útfélen. Amíg ezt csinálja az MC gyár termel. Ha van helikopter 4 perc 20 000 $ egy Head Hunter rá 3 percre lehet csinálni Hostile Takeover (Altruist camp) 5perc 16 000 $ rá 4 percre mehet egy Sightseer 20 000$ -ért 6-7 perc alatt megvan és mehet előröl az egész ....
    Amikor meg már nem számít vegyetek egy raktárat is és megéri nem éri meg forduljatok párat ládákkal.
    Miért? Mert ez is a játék rész ki kell próbálni és fun amikor az irodába műkincsek fegyverek stb . van szana - széjjel és gázolni kell a pénzhalomba.
    Baromi jól jön még nekem sokszor, hogy belépek CEO -ba és lekérek magam mellé egy helikoptert azzal elmegyek A-B be vagy akár a rendes Helikopterért

    Szóval szerintem messze több értelme van egy CEO irodának . Mint akár egy második kocsinak ugyan annyiért ...

Új hozzászólás Aktív témák