Új hozzászólás Aktív témák

  • Kiskokó

    veterán

    Na akkor röviden tömören leírom a tapasztalataimat MC- GYÁR -al kapcsolatban.

    1. A gyárak szerintem úgy érik meg a legjobban ahogy MC-ben a laptopon sorba jönnek. (koko az utolsó)
    2. Szerintem érdemes a legdrágább gyárát venni mert közel van (eladásnál nem számít)
    3. Összes upgradet megvettem (sztem kurva gyorsan termel így de alaphoz nem tudok viszonyítani)
    Szerintem azok is ajánlottak - pl 1 hét alatt 2.4milla a total bevétel és eddig 1szer volt rendőri razzia.
    4. Begyűjtésnél össze vissza dobálja a mennyiséget ... azt vettem észre minél üresebb annál nagyobbat ad.
    Lehetnek érdekes dolgok mivel amíg 10-15 perc alatt beviszed a feltöltést addig lehet fogyaszt a raktár (általában a pénz nől is) és azért tűnik úgy mintha keveset töltött volna.
    Olyan is volt hogy Áru eladásnál kicsit feljebb ment az alapanyag mert gondolom az anyagból már húzott volna le de a termelés még nem fejeződött be (pénz nem nőtt) és mivel eladtam az alapanyag felszabadult. (szerintem)
    5. Begyűjtésnél nem számít hányan hozzátok a cuccot. Mindig annyi felé kell menni emennyi ember van a klubba
    6. Eladás
    Kb 1 csíkig - 1 járművet ad, Ha van aki segítsen akkor bármennyit el lehet adni akár FULL-t is
    3 járműnél nem ad többet soha (még akkor se ha 4-5 ember van a klubban) viszont 3 járművet akár FULL-on is 2 ember simán leszállít. DE ha olyan járművet ad (pl Heli vagy hajós) akkor egyedül is belefér a 30 percbe a 3 jármű.
    7. Eladásnál általában 10%-ot ad az alkalmazottaknak (nem mindig és nem tudom miért)
    8. Drágán adtam még csak el árut mert nagyrészt úgy is belefér egyedül de általában vannak fent és 2-en bármit meglehet csinálni már de a 3-an a legkényelmesebb!
    9. 1 max 2 gyárat érdemes tartani eladás/feltöltés ciklus miatt ennél többet kb nem lehet vinni rendesen...
    nekem 1 van de eddig kb 2szer volt hogy várni kellet rá hogy több legyen az eladás.
    10. ha veszed az alapanyagot az csak akkor kerül leszállításra amikor a Gyárban bent vagy!
    Én úgy szoktam, hogy megveszem kimegyek a gyár elé pár percre, aztán vissza a gyárba és pár perc és meg is jön.
    11. Koko és Meth gyáron kívül szerintem másra nem érdemes költeni mert nem könnyebb eladni 100k cucc 3csík füvet, mint mondjuk 250k 4 csík kokót...

    12. nagyjából ennyi

    | Saabe™ | Keep Calm And Drive Quattro | <3 SHIBA INU <3 |

Új hozzászólás Aktív témák