Új hozzászólás Aktív témák

  • Geryson

    addikt

    válasz pokers #31226 üzenetére

    Viszonylag egyszerű elszedni a repülőt, most 3x is sikerült egymás után 2 nap (persze csak rövid időket játszva) alatt úgy, hogy tudtam repülni vele, 2x golyót sem kaptam.

    Én azt csináltam, hogy helivel Great Chapparal felől berepülök (tulajdonképpen a keleti oldal felőli bejárat felől), amikor észbe kapnak akkor már majdnem ott vagy a legelső repülőállásnál, ott becsúsztatom a helit, kiszállok, egy ember leszedek. Beszállok és éles kanyarral balra (tehát az óceán felé) kifordulok és már tolom is neki, de nem emeled el, mert akkor rögtön lőnek, hanem lent tartod a gépet. Csak a legvégén húzod át éppen csak a kerítésen a gépet és már süllyedsz is lefelé (ahogy a part süllyed lefelé). Én balra szoktam fordulni, azaz a város felé, de szerintem jobbra sem rossz. Néha egy rakéta becsúszik a kerítésnél, de mondom meg lehet úszni.

    Apropó, ez milyen jel? Volt már egy ilyen, ott valami teherautó volt de itt mit kell keresni?

    Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

Új hozzászólás Aktív témák