Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    veterán

    válasz Jazz #25181 üzenetére

    No akkor összegzek...
    Normális esetben tized ennyi időráfordítás után temetem örökre a game-et a fejlesztőével együtt, de most kivételt képez...a bug-király játék kihívás iránti szenvedélye végett. :U
    Többezer hsz.-t, fórumot, google-t kiolvasva, nem kicsit (de rühellem ezt a "szállógiét") képbe kerültem ami a hűde jó játék sz*r kódját illeti. A lényegre koncentrálva, R*-Micro kettősről véleményemet magamba fojtva (nem könnyű), a kövektezőkre jutottam:
    - az időben belassulva laggolást nem a Windows naplózás által okozott billentyű beragadás okozza (nem is találtam ilyen szolgáltatást), billentyűt elengedve, autót egyenesen futni hagyva jelenség megmarad
    - memória hiány sincs, főleg a patch-elések után, 2Gb-nak is elégnek kéne lenni
    - defrag is megtörtént
    - legújabb driverrel kevesebb fps-t produkál (hűdejó)
    - origi, nincs imobolygás, füstölő autó, egyebek...
    - offline próba, nem vesz el erőforrást szociális közösség, meg hasonlók
    - a hdd-re való dolgozás szindrómája: többször végigmenve ugyan azozon a szakaszon, (már rég betöltött memóriába) nincsen led villogás, és ugyan úgy folyamat beakad, belassul a játék.
    - jelenség repülőtéren kevésbé jelentkezik
    - jelenség totál független a graf beállítástól, full maxon vagy totál minimumon (alig több kevesebb fps) ugyan ezt produkálja
    - gép erőforrás nincs kihasználva, Gta 4 futás közben 1.1Gb memóriát eszik (csak?)
    - minden folyamatot leállítva (feladatkezelőben), beleértve explorer.exe-t, és csak a legszükségesebbet hagyva, game-t úgy indítva, jelenség nem változik.
    - benchmark 37sec. Érdekelne hogy egy nem belassulós konfigon ez valójában mennyi lenne?
    - Statistics-ot kiegészítettem még a szükséges infókkal

    Statistics
    Average FPS: 19.44
    Duration: 37.30 sec
    CPU Usage: 46%
    System memory usage: 66%
    Video memory usage: 72%

    Graphics Settings
    Video Mode: 1366 x 768 (60 Hz)
    Texture Quality: Medium
    Shadow Quality: Off
    Reflection Resolution: Medium
    Water Quality: Medium
    Texture Filter Quality: Anisotropic x4
    Night Shadows: Off
    View Distance: 50
    Detail Distance: 50

    Hardware
    Microsoft Windows 7 Ultimate X64

    Video Adapter: ATI Mobility Radeon HD 5145 (512Mb)
    Video Driver version: 8.14.10.697
    Audio Adapter: Hangszórók (Realtek High Definition Audio)
    Intel(R) Core(TM) i3 CPU M 330 @ 2.13GHz
    1066Mhz 3Gb Ram
    Notebook (linken frissíts ha elsőre nem jelenik meg)

    Bár lassan már kijátszott game lesz, de remélem leszenek még aktív szakik a fórumon okos ötletekkel. Köszi

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák