Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mariann294

    őstag

    válasz gabor85 #19737 üzenetére

    Vajon miért?Azért energiatakarékos mert ilyenkor sokkal kevesebb áramot ad a hardvereknek,tehát nem hajtja ki őket maximálisan.Nem kell teljesitménycentrikusra tenni.
    Kiegyensúlyozottra kell,igy amikor üresjáratban van a gép akkor takarékoskodik,amikor játszol akkor meg hadd szóljon! ;]

    Amúgy kijátszottam már a game-t :D Élvezet volt golyót lőni Dimitri fejébe ;]
    A vége megint elgondolkodtatott....pár hét és újra végigviszem de akkor "jófiú" leszek,mindenkit élve hagyok.. :D
    Ja....ti eljutottatok Kate-el az ágyig?Én nem emlékszem hogy azelőtt megadta volna magát de most márvagy huszadjára vittem el randizni,fölvettem azt a rucit amit csip,ferrarival mentem elé,elvittem a kedvenc kajáldájába de semmi...mindig azt mondja Niko,micsak barátok vagyunk..na jóccakát!Pár alkalom után tökre bepöccentem.Go internetcaffe....Lovemeet...és Lawchick vagyis Kiki. :) Őt nagyon birom.Neki minden jó,akárhova viszem mindig happy,tetszik neki a kedvenc rucim,meg tetszik neki a fekete szörnyetegem......vagyis a Hummerem. :DDD 3. randi után meg is adta magát.. :DDD Hamarabb nem akartam...az azér túlzás,de ahogy ismerem akkor sem habozott volna.. ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák