Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xalderon

    tag

    válasz Qlux #590 üzenetére

    Az Item Assistant csak ugy tud mukodni, ha a jatek nem a felhobe ment, hanem lokalba.
    Ezert hasznalat elott at kell allitani magaban a jatekban, hogy ne a felhobe mentsen, valamint a Steam-ben a jatek property oldalan is szinten ki kell kapcsolni a felhobe mentest.

    Amennyiben eddig a felhobe mentodtek a karaktereid, akkor a menteseidet is at kell helyezni a Steam alol a jatek lokal mentesi folderebe. (A Steam maganak lokalba tarolja a felhos menteseidet, gondolom innnen szinkronizalja fel a felhobe).

    Ezt kovetoen, ha mindent jol csinaltal, csak elinditod mind az Item Assistant-ot, mind a jatekot, es mehet a moka. A stash utolso elotti transfer tab-jan tudsz kivenni az Item Assitant-ban tarolt cuccok kozul, az utolso tabon pedig berakni tudsz az Item Assistant-ba (amint bezarod a stash-t es kicsit eltavolodsz az npc-tol, az Item Assistant atveszi a cuccot, a stash tab meg ertelemszeruen kiurul.)

    Elsore lehet, hogy bonyolultnak tunik, de nem az.

    Itt az elso hsz. aljan(Installing) le van irva, hogy es mit kell allitani, ill. hogy mit honnan es hova kell masolni.
    Kicsivel felette van link videora is, ahol szinten elmondjak, mit es hogyan kell beallitani.

    Ha nem megy az angol, akkor itt tudunk segiteni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák