Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • reelc

    Topikgazda

    válasz Shadowguard #2188 üzenetére

    Törvényszerű, hogy az új kieg nehezebb mint az előző, vagy az alapjáték.
    Mondom, engem is lenyomott vagy 4x, pedig a karim patch előtt Lokarrt is vitte és bárkit az AoM végéig (kivéve Ravagert és Mogdrogent talán, Ultin nem mentek, lehet Eliten sem ez nem rémlik, nem erre volt a karim kitalálva, de Normalon lenyomtam őket. :) ). Szóval annyi nerfem volt, hogy én se tudtam csak úgy átgázolni rajta.
    De sikerült végül.

    Én is Purifierrel tolom. :)

    Kra"Vall meglepi volt a készítőktől, később került be az AoM-be, nem megjelenéskor. Persze, hogy nem egyszerűre csinálták. :)

    A Stun 0% nagyon nem jó. Leathery Hide-t a sisakba.
    Az enyém most így néz ki, kicsit alakítanom kell rajta a kevés Chaos resist miatt. Mondjuk nekem már a cultok componentsei vannak bent. Ráadásul több Celestial Powerem még elég alacsony.

    Amúgy ha már tényleg itt tartasz, hogy lerakod, akkor már nyugodtan elfogadhatnál segítséget, ajánlottam korábban. :)
    A rajtam lévő gyűrűszet és nyakék, az egyik pisztolyodhoz van öv. meg persze ha van sok nyersanyagod, akkor egy komolyabb relicet is nézhetünk.

    Annak kedvez a singleplayer aki megfogadja Nándi tanácsait és összerak egy 150+ Crucible képes figurát, amivel tud cuccot farmolni magának. De addig el is kell jutni. Ha ettől el is tekintünk, szerintem a komolyabb farmolás akkor kezdődik a játékban amikor eléred a lvl94-et bármit felvehetsz, lehet vadászni a bossokat, stb. Ultin. Akkorra jó eséllyel a frakciók is jól állnak. De általában véve az első karival kell a legjobban megküzdeni, akkor ismered meg a játékot.

    (#2189) sirdond: Jól csináltad, lecsaptál a lehetőségre. PoE-s vér folyik benned. :)

    (#2190) Nandi88: Igen senkinek sem egyszerű, bármelyik játékmódot/szintet nyomja. :)

    [ Szerkesztve ]

  • jambiyya

    őstag

    válasz Shadowguard #2188 üzenetére

    Van még jócskán potenciál a karidban. ;)
    Ha gondolod, Ulzuin szettből tudok adni hiányzó darabokat, esett már párszor.

Új hozzászólás Aktív témák