Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nandi88

    junior tag

    válasz VWendigo #1845 üzenetére

    Örülök, hogy végre próbálkozzol.

    1. A fegyver választást nem értem, mert physicalos és bleeding is van benne. kb 300 bleeding sebzése van, ami semmi.
    2. A warborn set nem teljes, lehet más physicalos jobb lenne helyete. Nem tudom, de néznék alternatívát helyedben.

    3. A build physicalra hajazz a fegyver mégis add bleedingre is.

    3. A blindsideot nem maxolnám elég rá 1 pont. A többit survivolra raknám.

    Devotion egész jó de a T3 ligth of empyriont is kitudod szedni, ami állat, így 2 lenne. :DD

    Meritek:

    Ahogy reelc írta igen tegenap tesztelgettem, ha unlockolod, ultit minden ugyan olyan szép és jó... mindenki a szintedhez igazodik, de cak eliten kapod meg a pontokat szóval külön kell mind ultit elitet unlockolni, így lesz teljes.

    A rifteket megkapod, de ahogy sejtelmem beigazolodótt, pl. Fort ikonost csak akkor ha legyőzzöd a mobokat, szóval oda tudsz ugrani, de nem tudod használni és a portal cska zölden világít.

    Ami legnagyobb probléma unlockollal semmit nem kapod meg a devotionoket, ami azt jelenti, hogy a shrinok kiszedésért kb vissza mehetsz normalra és végig viheted az egész szálat...

    Lehetséges elképzelés, hogy ha lokkar exp poti + faction boosterekkel megy az ember, akkor normalon kihagyja a kieges területet. eliten meg csak a maradék shrinokat szedi ki és utána kihagyja többi részt és ultimaten esik neki a kieges területen.

    Probléma abból fakad, hogy mire vki oda ér kieges területre, addigra 70 - 80 is meglehet és kb elitete lvl 100on kezdi, aminek megint semmi értelem, de kellhet a repu a dolgokhoz.

    Konkulzió: Vmi kimarad így is ha unlockolod repu, shrine, ha elejétől mész, akkor meg lvl 100 is meglehetsz, akkor meg a vicces, hogy mész és kapod az xpt de minek.

    Ultimate lvling lvl 2essel hát meglehet oldani, de olyan, mintha a bossoknak heroknak 500% hpjuk lenne, szóval mire leölöd az első herot meg bosst, addigra normalon már act 1 közepén lehetnél.

Új hozzászólás Aktív témák