Új hozzászólás Aktív témák

  • Badlof2k

    senior tag

    válasz Badlof2k #795 üzenetére

    Új helyszin ami már korábban ha jól olvastam be lett mutatva pár képen a neve Korvan Plateau , itt fog lenni valószinűleg egy új frakció a Conclave of the Three és Mazaan, the Keeper of Portals egy npc aki képes nekünk portált nyitni a valóság szövetébe ahol belemerülhetünk mélyebben az új játék módba ami a Shattered Realm , igen csak hasonlit a D3 féle riftekre, nos ha jól olvastam NEM emlitik az idődet hogy növelheted közben killel vagy egyéb módon. két fajta dolgot lehet gyűjteni közben az eredeti post alján látható képen látszik is "Chunkot" és "Shardot" amiket az adott realm végén lévő boss dob begyűjheted és mehetsz tovább vagy pedig a lootot választod , gondolom Crucible jeleggel történik az egész ..minél tovább mész annál több hős szörny és erősebb jön plusz több mutator is lesz , csak ebbe a játék módba lehet majd az új Rúna Augmentációkat szerezni és egy új teljes Setet ami tükrözi hogy mennyire király vagy ebbe a módba, legalábbis a hivatalos megfogalmazás szerint reflectál arra mennyire megy jól az új játék mód szal.:D majd kiderül , egyébként attól még ha lejár az időd ugyanúgy van esélyed új augmentáció szerzésésre bár nem irták milyen formában szerezhető de akkor valszeg droppol ha csak nem vehető majd valamiből.. ha valaki esetleg jobban átolvassa javitson ki ha valamiben tévedtem az eredetihez képest :)

    "... kb kettot csapva a bossra siman egyhiteled ... "

Új hozzászólás Aktív témák