Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tito62

    csendes tag

    Nemrég kaptam egy SSD-ét,ami használt,widows-10 volt rajta. Az SSD márkája goodram SX400 256GB-os csatlakoztattam az asztali gépemhez és le ellenőriztem ez eddig rendben is volna . Az SSD kettő particióra volt osztva próbáltam windows-10 alatt leformázni,de nem sikerült látszatra mutatta a formázást ,de újbóli beolvasásra csak nem törölte le a fájlokat. Az SSD-én GPT, NTFS formátumban windows-10 rendszer volt telepítve ezt szerettem volna le formázni és a particiókat egyesiteni és végül az SSD-ét adattárolásra használni. Se dos-ban se külön beépítve a gépen nem tudom átkonvertálni MBR -re. A gépen a műveletek szépen parancs szerint működnek csak vissza áll GPT formátumba mintha semmi sem történt volna. Más programokkal is próbálkoztam ,mint pld: AOMEI patrition assistant, Aomei backupper,emp patricion manager. De egyik programmal sem tudom letörölni a kapott SSD-ét bármit is csinálok visszaáll az eredeti formátumba nincs titkosítva sem. Valakinek valamilyen tippje van-e? Nem tudom a problémát megoldani pedig még az SSD-ét szentinel progival is le ellenőriztem nincs semmi baja. Ilyennel még nem találkoztam. Ez az SSD nem egyszerü eset ahogy látom.

Új hozzászólás Aktív témák