Új hozzászólás Aktív témák

  • attilav2

    őstag

    Nekem is van már MTK tapasztalatom, a mátrai szerpentinen meghülyült a gps, nem tudta követni az út nyomvonalát, mikor végre azthittem egyenesbe jön, hiába fordultunk be a hárombetűs navi által jelzett utcába azt sem tudta követni és újratervezett. Wwenigma és krinyo tapasztalatát részben meg tudom erősíteni, csak a hegyi szerpentinen használhatatlan alföldön viszont teljesen jó. Érdekesség hogy túrázáskor a locussal tudtam használni szépen követte az útvonalat a turistautak.hu térképen, kivéve egy alkalommal de akkor egy újrapozícionálás segített.

    Lehet hogy a hibát az mtk dalvik bug okozza, és a hárombetűs általam használt verziójában lehetséges hogy nem javították. A Kitkat viszont rendszerszinten javítja állítólag. A MA most tesztelt egy 6592 es prestigio telót kitkattel, na azon le kellene futtatni a gps teszteket, esetleg Krinyo ha te a hwsws krinyo vagy akkor ti is kérhetnétek tesztpéldányt a kitkates mtk s prestogioból és ráfeküdhetnétek a gpsre.

    [ Szerkesztve ]

    -||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

Új hozzászólás Aktív témák