Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • K82

    őstag

    válasz Lazarus911 #985 üzenetére

    A hangminőségével semmi probléma nincs szerintem, BT-n nincs értelme a "nem hajtja ki" kifejezésnek sem. A tippem h hozzászokott a füled az agyonEQ-zott hangzásvilághoz ami távol áll a Pixelektől, ellenben a kínai telóknál szinte alap (kb. mint a fotós résznél az arcszépítés). Ha nagyon zavar akkor Spotify-hoz külön létezik a SpotiQ, általánosabban a Poweramp Equalizer vagy a RootlessJamesDSP.

    Kipróbáltam mindegyiket, az én fülem nem szerette a módosított hangképet. A fülesem meg ugyanúgy szól a tableten (amíg bele nem nyúlok) ahogy a Pixelen is...

    [ Szerkesztve ]

    Pixel / OnePlus Pad

  • MC Pite

    veterán

    válasz Lazarus911 #985 üzenetére

    Nem igazán értelek. Normalizálás nincs bekapcsolva spotifyon?
    Ugye vagy dac-ot dugsz rá(én pl 31993-al hajtom a K 242HD-t, AUDIOENGINE D1-ről a hifit), vagy BT-on küldöd át és ott történik a konverzió - tehát nincs minek rossznak lennie benne!

    Dolby atmost vagy hasonló hang booster ** hagyjuk, órákig kerestem mitől szól annyira hányingerül a laptopom, mikor driver frissítés után azaz * alapból bekapcsolt. Azt hittem tönkrement a hangkártya vagy kontakthibás a hangfal/füles.

    Ha ugyanaz a BT füles van a gépe és a pixelre kapcsolódva, ellenőrizd az appban a normalizációt (eszközönként kell állítani ha jól rémlik). Ha az ki van kapcsolva, akkor a gépen lesz valami hangzáselbaszó'javító' bekapcsolva. A pixelen nincs mit ki vagy be kapcsolni, ez nem samsung/xiaomi/egyéb. Cégesemen van hangeffektek, és ezen belül ki is lőttem a dolby atmost.

    Mint a normális hifi cuccokon, egy fontos gomb van - a bypass, ami fizikailag is kikerüli az eq kört, mert vagy jó a hangkeltőd meg a forrás, vagy nem.

    [ Szerkesztve ]

    <ELADÓ: Újszerű Garmin Vivoactive 5 fehér 65k> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák