Új hozzászólás Aktív témák

  • Stephan89

    aktív tag

    Erről a navigációs szoftverről még összefoglaló témát nem találtam sehol. Véleményeket és tapasztalatokat várok elsősorban a mindennapi használatról. Mennyire pontos, mennyire megbízható? Mekkora adatforgalmat generál és mennyire húzza le az akkumulátort? Használat közben melegszik a telefon? Ha igen, mennyire?

    Hátrányai között tudom, hogy meg kell említeni, hogy netet igényel. Ezzel tisztában vagyok, elsősorban belföldön használnám, T-Mobile Go!Net S mobilnet díjcsomaggal. (Havi 30 mb forgalom, túlforg. díj nélkül) Ha lehet, utazás előtt itthon Wifin letölteném a térképet, a még kevesebb adatforgalomért. Szóval ajánlott, vagy nem?

    Még annyit, hogy jelenleg igo 8-at használok, ezt váltanám vele, mivel Androidos telefonban gondolkodom a továbbiakban.

    Előre is köszönöm a válaszokat!

    Üdv.

  • 1more

    csendes tag

    válasz Stephan89 #1 üzenetére

    Üdv. A GPS nem igényel internetes adatforgalmat, ha kikapcsolod azt, úgy is tökéletesen működik. A pontosságra kb. 30 méter az eltérés, a térkép nem tökéletes, igaz más GPS-nél se az. Ha A pontból B pontba szeretnél vele eljutni, arra megfelel, ez lehet autós, vagy gyalogos közlekedés. Kb. 400 km autózás után kérte az energiát, de egy autóstöltővel ezt ki lehet küszöbölni ami kb. 1000 huf-ba kerül. A térképet frissíteni számítógépen keresztül gyorsabb és egyszerübb és még plusz pénzbe se kerül. Nekem egy 5230-as Nokián volt, sajna már kinyírtam, mert túl sokat tudott rólam :)

Új hozzászólás Aktív témák