Új hozzászólás Aktív témák

  • ZsizsiZsozsó

    tag

    Sziasztok!

    Egy egyszerű kérdéssel fordulnák hozzátok a gondom a következő volna: kaptam windows live email fiókon keresztül google driveos linkeket bizonyos képekről, na már mint most 2 hete gond nélkül megnyitottam a linkeket és kitudtam nagyítani a képeket google chrome böngészővel. Ma ott tartok, hogy most is gond nélkül megnyitom a linkeket google chrome böngészővel, viszont nem tudom kinagyítani a képeket. telepítettem fel google driveot a gépemre, valamint hozzá rendeletem a gmailos postafiókomhoz, most a gmailre bejelentkezve gond nélkül kitudom nagyítani a képeket, viszont amint kijelentkezem a posta fiókomból, ugyanúgy nem engedi nagyítani. Én azt nem értem ha 2-3 héttel ezelőtt nem kellett gmailos email címmel belépni, ahhoz hogy kinagyítsam a google driveos képeket, akkor most miért kell. Valakinek esetleg van valami tapasztalat ez üggyel kapcsolatban. Kipróbáltam több gépen ugyanazokat a linkeket, képeket Win7 és Win XP-n is egyaránt és a problémám ugyanúgy megmaradt, csak gmailos fiókba bejelentkezve tudok képeket nagyítani, munkához kellene. Válaszotokat előre is köszönöm.

    The Power Is Yours!

Új hozzászólás Aktív témák