Új hozzászólás Aktív témák

  • #54072192

    törölt tag

    válasz need #438 üzenetére

    A nevem innen is ismerős lehetett. :DDD

    Emiatt ne írd le a boltot. Honnan vetted a kulcsot? Mert ott is az eddigi legalacsonyabb áron megy. Ha ott vásárolsz, akkor nincs captcha. Ez részben azért lett bevezetve, mert botok próbáltak állandóan kulcsokat aktiválni (pl. a Witcher 3 dobozában lévő kódot sokan eladják vagy kiírják fórumba).
    Az első hsz. 2 napos, még aznap írta valaki, hogy a Humble Bundle is hasonlóan szar. Mondjuk nekem is volt ott már ilyen élményem, csak nekem egyáltalán nem jelent meg a recaptcha. Órák múlva sikerült vásárolnom ott.
    A recaptcha a Google-é, a GOG-on csak megjelenik.

    Viszont nagyon kevesen jelezték ezt, könnyen lehet, hogy regionális probléma, és Lengyelországban például jó. Egyelőre nem tudok mást javasolni, csak hogy várj, mert biztosan nem marad így.
    A support néha lassú, mert kevesebb emberük van erre. Steamen kérdeztem nemrég valamit, 4 nap után írtam megint, hogy érdekelne a válasz, és akkor rögtön válaszoltak. Ezzel nincs mit tenni sajnos.

    A Galaxy opcionális, le is töltheted a telepítőt az oldalról, és kliens nélkül is menni fog a játék.
    Ha ez megoldódik, akkor is nyugodtan használd, nagyon megbízható hely.

Új hozzászólás Aktív témák