Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Memphis92

    friss újonc

    Sziasztok, pár napja vettem én is egy készüléket. Nálam így néz ki egy elszívott NEO töltet, mindegy melyik ízt szívom. A problémám vele, hogy kb. a művelet felénél bejön egy iszonyatosan kellemetlen, égett papír íz, vélhetően a képen is látható középső feliratos szakasz megpörkölődése miatt. Ott ugye nincs dohány,csak a papír. Így viszont nem tudok egy szálat se teljesen végig szívni, kb. a felénél abba is kell hagynom. A készülék amúgy már az első töltetnél is nagyon felmelegszik. Más is tapasztalta ezt az égett papír ízt? Készülékhiba vagy alapból ilyen? Másrészt az is zavar, hogy ki tudja milyen anyagokat szívok be ezáltal (persze alapból nem egészséges még a dohányzás ezen formája sem, de azért értitek..).

    Próbáltam azt is, hogy nem nyomom be teljesen a töltetet, hagyok fél centit,egy centit stb. Ez se volt igazi megoldás, mert bár nem pörköli meg annyira középen és az égett íz is később keletkezik (inkább csak a vége vele, szemben már 5-6 slukk után), nagyon nehezen indul be a folyamat, alig jön füst,gyenge stb. Szóval így is szenvedés az egész.

    Most megint az IQOS-t szívom inkább, pedig nagyon szerettem volna váltani, mert már idegesített, hogy 1 töltet után mindig várni kell, multit egyenlőre nem akarok venni, drága.

    [ Szerkesztve ]

  • Memphis92

    friss újonc

    válasz Amarth #243 üzenetére

    Nem, az alapmódban használom, az első rezgés után szívom.

Új hozzászólás Aktív témák