Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyick

    őstag

    válasz Kobe #24328 üzenetére

    asio4all-al használod ?Nekem most egy guitarface II-vel van összekötve laptoppal+asio4ll.Ez mondjuk ilyen átmeneti megoldás a közeljövőben veszek multieffektet.12ms latencyt van de nem észrevehető abszolút,Néha kicsit recseg azt lehet a thresholdgate-el vmelyest csökkenteni.Én amiért nem szeretem ezt a szoftveres megoldást annak az az oka hogy nincs lábkapcsoló ami majdnem mindig kell,akár csak egy clean/dist csatornák közti váltás akár csak egy boost vagy egy wah a másik hogy kisajátítja a hangeszközt tehát nem tudok futatni mondjuk egy guitar pro-t közben vagy egy youtube-ot ami a tanuláshoz nekem kell.Szöval én nem nagyon költenék erre a vonalra.De az tény hangminőségben nagyon jót el lehet érni vele.Szerintem a guitar riget meg az amplitube-ot (nekem mind2 van)is jobb daw-on belül használni.Én a reapert szeretem.Így tudok alá tenni backingtrackot.A beállításokban van egy olyan plugins-->vst és ott be kell tallozni a guitar rig vst mappáját.Ez általában a C:\Program Files\Native Instruments\VSTPlugins 64 bit.
    Most nekem igy néz ki:[kép]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák