Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6

    veterán

    válasz arnyekxxx #52838 üzenetére

    Fogalmam sincs mit játszanék, de torzítani nem tervezek, és jódarabig csak fejhallgatóba játszanék, kihangosítós ampra nincs igény, se lehetőség nagyon.

    Az biztos, hogy a fenderes jb60 vonal egyértelműen bejön, a jb70 és a pb már nem annyira, fenderen kívül meg annyira nem nézelődtem, modern/aktív cuccoknak a karakterét nem is látom, annyira változtatható. A cort kezdésnek jó lenne, mert olcsó, de cserébe a hangja nem különösebben tetszik, csak oké.
    Az a squier jazz bass 75-ért még beleférne, annyival nem drágább a cortnál, de ha a hangja szimpatikusabb, mint a cort-é, akkor már megérte.

    Ránézésre amúgy az affinity inkább jb70, a standard jb és az apróhirdetéses inkább jb60. Az affinityn tudom, hogy nem alnico pickup van, de az utóbbi kettőről nem találtam infót. A cv és vintera jb60 és alnico pickuppal van szerelve.

    Kívánom neked, hogy mindent megkapj az élettől, hogy rájöjj, nem elég. - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Quad Era-1, Grado Hemp & Neumann NDH-30 "salesman"

Új hozzászólás Aktív témák