Új hozzászólás Aktív témák

  • M@trixfan

    addikt

    Túlmentem a szerkesztési időn...

    Nyilván én is elvonatkoztatok az anyagi lehetőségektől és csak a hangszer ár/érték arányára koncentrálok. Egyébként én totál kezdőnek is csak jó minőségű gitárt tudok szívből javasolni, amitől nem megy el a kedve két hét után. Kisebb hülyeségnek tartom elsőre megvenni a Gibson Les Paul Standard gitárt mint némely borzalmas "kezdő" készleteket. Személy szerint egyáltalán nem osztom azt, hogy egy kezdő "nem ember", nem érdemel rendes hangszert. Az pedig saját tapasztalatom, hogy a gyengébb hangszerrel való küzdés nem ugyanaz mint a jobb minőségű hangszeren való helyes gyakorlás.

    Lehet, hogy ez is furcsa lesz sok embernek, de mindenképpen jó tudni róla. Szerintem nagyon jók a kategóriában a Chapman gitárok. Ugyan nem itthonról, hanem Angliából rendelhető, de szvsz a legjobb deal-ek között van újonnan. Az a koncepció lényege, hogy semmi felesleges dolog nincs a gitáron, egyszerű hangszedőkkel érkezik, nincs márkanév beépítve az árba. A pénz a alap dolgok minőségére megy. Természetesen alapból nincs Floyd sem. Érdemes rákeresni YouTube-on a modellekre, látszik mennyire használható gitárok, milyen jól pörög az emberek keze rajta.

    twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

Új hozzászólás Aktív témák