Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kansas

    addikt

    Kényelmi felár, hogy mindent egy helyről kaphass meg. Ezt sokan sokáig előnynek vették a PC-hez képest.
    Amúgy van váasztás, nem kötelező PS-re kiadni a játékot, a fejlesztő még némi fejlesztésii költséget is megspórol vele... igaz, bukik némi eladást.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Z_A_P #2 üzenetére

    Nyilván, hisz multimilliárd dolláros cégeket senki nem perel be rosszhiszeműen, érvénytelen érvelés mentén... oh, wait.
    Attól nem lesz senkinek igaza, mert az ellenérv egy multimilliárdos cég mellett szól.

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz janeszgol #24 üzenetére

    És nem vehető meg?
    Én egész sok PS-es játékomat különböző 3rd party kiskerekben vettem(MediaMarkt, 576,Konzolvilág, stb.), időnként a PS store-beli ár közel feléért(pl Spider-Man-t megjelenéskor 10e-ért)...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Busterftw #32 üzenetére

    De akkor is csak UK-re vonatkozó hatállyal, egy UK bíróság ítélete azon kívül nem kifejezetten bír joghatósággal.

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Stauffenberg #46 üzenetére

    "miközben megszüntette a saját adathordozón tárolás, korábban létező lehetőségét"

    Ezt honnan veszed? Én pl nem fizetek Sony-nak egy fillért se, mert nem játszok hálózaton, és a PS5 vígan tárolja a mentéseimet lokálisan, saját adathordozón(add-on SSD-n a PS5-ös játékok, külső USB-s HDD-n a PS4-es játékok esetén)

    Azt ne várjuk már el hogy akkor is megtartsák ingyen és bérmentve az adataidat a szervereiken, ha eladod az eszközöd és elhagyod a platformot. Ha meg nem adod el az eszközöd, akkor ott marad rajta a mentés akkor is ha a játékot átmenetileg uninstallod.
    Sőt, pl. a Witcher 3 saját maga megoldja a mentések szinkronizálását platformok közt PS előfizetés nélkül is.
    Nyilván előnyös az amit az MS csinál, de nem gondolnám elvárhatónak - ha én tartanék fenn egy konzol platformot, én se biztosítanék ilyen lehetőséget ingyen, ha közben nekem költséget okoz.

    Nintendo vajon megoldja a mentések hordozhatóságát eszközök közt? Nem költői kérdés, ha valaki tudja a választ, érdekelne...

    ps. amúgy meg miért fáj neked, ha valaki nyomkodja a válasz gombot, valaki pisztolyt tart a fejedhez hogy elolvasd, vagy mi?

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Stauffenberg #50 üzenetére

    "Csak szólok, hogy ha a konzolod megnyekken és nincs előfizetésed akkor is bukod az ÖSSZES játékod ÖSSZES mentését, hacsak nem csinálsz rendszeresen backupot az egész istenverte rendszerről."

    Na bumm, akkor elkezdem elölről. Ha jó a játék, akkor nem vesztek vele sokat, ha nem jó, akkor megintcsak nem vesztek vele sokat. Nyilván persze kényelmetlenség valamennyire, de ne állítsuk már be katasztrófának. Mégis meddig akarsz megtartani egy mentést, míg már arra se emlékszel, hol tartottál?
    De no problem, ha ez neked akkora dealbraker, menj, játssz XBOX-on vagy PC-n, a játékok 95-99%-a arra is kijön, a teljes katalógust tekintve nem akkora az exkluzívok aránya PS-en sem, mint az ember gondolná.

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Stauffenberg #52 üzenetére

    "Ó igen, már megint a "lehet eltakarodni máshová" lemez"
    Ó nem, ezt hívják piaci versenynek és szabad választásnak, hogy ha az egyik termék nem tetszik, lehet váltani a versenytárséra. Nem úgy működik, hogy feature-paritásra kötelezed(mégis milyen alapon???) a piaci szereplőket, aztán versenyezzenek pusztán az árban...

    "Azt majd én eldöntöm mennyire zavar ez a korlátozás, semmi köze az érveknek a személyes szokásaimhoz."
    Aha, persze, semmi...

    Ami azon a linken van az egy rakás demagóg ökörség, a vitában nem lesz annak inkább igaza, akinek kevesebb pénze/hatalma van, a "kisember" is akarhat marhaságot vagy érvelhet teljesen érvénytelen módon. Az osztályharc elméletét meg meghagyom a kommunistáknak, láttuk már tőlük, mennyire működnek az elképzeléseik...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

  • Kansas

    addikt

    válasz Stauffenberg #54 üzenetére

    "Na, itt vagyok, szóval jól értem, hogy korábban elhangzott gondolatokat tetszőlegesen vegyítesz össze?"
    Nem, nem jól érted, de nem fogom a szádba rágni, van annál jobb dolgom is.

    "Ha valaki szóba hoz ilyeneket, akkor kettő lépés alatt jutunk el a komcsizásig."
    És megint csak nem. A komcsizás annak és csak annak szólt, amit linkeltél, miszerint egy nagyvállalat és a fogyasztói közti véleménykülönbség esetén alapból csak a fogyasztónak lehet igaza és aki ennek ellent mond az "védi a nagyvállalatot" és ezért nevetség tárgyává kell tenni. Ezh a gazdag nagyvállalat vs kisember felosztás nettó a marxista osztályharc-elméletből van(ahogy alapvetően a woke interszekcionalista áldozat-kultusz is).

    Most akkor linkeljek be én is nagy arccal lekezelően egy alsós szövegértés-tankönyvet, ahogy te? Ne menjünk már le dedóba!
    (nem tudom, most épp irodalom, nyelvtan vagy más tárgy kereteiben oktatják, én még a múlt évezredben tanultam)

    "(Bocs, képtelen vagyok már ezt ennél komolyabban venni)"
    Azt hiszem, ezek után én is téged...

    [ Szerkesztve ]

    Nincs olyan MI, ami képes lenne szimulálni az emberi hülyeséget... ha valaha lesz, annak tuti az emberi hülyeség lesz az oka... A Föld erőforrásai közül a legjobban az ész van elosztva - mindenki meg van róla győződve, hogy több jutott neki, mint másoknak.

Új hozzászólás Aktív témák