Új hozzászólás Aktív témák

  • battisti

    tag

    válasz Nana-chan #6 üzenetére

    Ezt a merevlemezes dolgot eddig is tudtuk, nem ez a gond: nekem az egész cucc (francia, német, angol, spanyol, helyesírás stb.) mind egy közös könyvtárba van felmásolva (ezek az idx, ref, tdo, gdx kiterjesztésű fájlok), aztán telepítés utáni első használatkor beolvastatom vele (beállítások/új kiadvány/tallóz vagy mi, és sorban beetetni vele mindet), és onnantól fogva megjegyzi. Szóval ha nem találja a franciát, gondolom, az adott útvonalon nem találja, mert vagy nem másoltad fel, vagy rossz helyen kerestetted vele.

    Egyszerre amúgy mindig csak egy szótárat enged megnyitni, de ez annyira nem gáz (legalábbis nekem). El lehet indítani többször a programot, és mindegyik ablakban mást kinyitni, de akkor mindig ugat az előzmények miatt.

    A rendszertelepítéskori újrabeállítás volt a kérdés: közben megnéztem, összesen 4 dbfájl dátuma újabb, mint telepítéskor, lehet, hogy azok tárolják a beállításokat? Az első kettőre gyanakszom, az utolsóban nincs semmi.
    NCARDS.DAT
    QCARDS.DAT
    DeIsL1.isu
    GIB30_32.RGR

    Mindenesetre átmásoltam ezeket a nem-system partícióra, hátha végre többször nem kell elölről kezdenem a szótárok sorrendjének beállítását.



    [Szerkesztve]

    batt

Új hozzászólás Aktív témák