Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    Topikgazda

    válasz Roland861010 #4630 üzenetére

    Úgy hogy nem költöd el.
    Szépen lassan gyűlik az, főleg ha az 5 dolcsis cuccot megvetted. Az már kapásból 3K egy hónap alatt. Plusz az elején ládákból is rengeteg jön apránként, a napiküldik is adnak néhányat, eventek, questek, kódok, etc...összejön az. Nyilván nem tudsz összeszedni minden banerre 15K-t, de ha tudatosan mész a karikért, akkor azért kezelhető INGYEN is.

    És igen..a 980+980 az úgy értendő. Első vásárolás alkalmával. Utána már jóval kevesebb a bonusz..

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • jonnyjoker01

    veterán

    válasz Roland861010 #4630 üzenetére

    Aki a játék megjelenése óta játszik, az költés nélkül kb 55000 primogemet tudott eddig összeszedni és mellette kb 40-50 limitált event fate-et (húzást) is, ami kb 5 garantált 5 csillagos és 2 garantált limitált karakter.

    Nagyon drága ez a játék, ezért mondom itt mindig hogy csak arra a hősre szabad költeni az összegyűjtött primogemből, aki tényleg tetszik. Példának felhozom Hu Tao-t, hónapokig gyűjtöttem rá és kb 300 dollárnyi primogemet költöttem rá (amit ingyen szereztem + az 5 dolláros welkin csomagból), mégsem kaptam meg és még egy 50 dolláros csomagot kellett volna megvennem ahhoz hogy tényleg megkapjam (137x húztam a bannerjéből).

    Az alatt a mondat alatt azt értem, hogy sok iszonyatosan sokat (több ezer dollár) költő játékos csinált új accountot, amiben nem költenek semmit sem, mert úgy élvezhetőbb a játék, mivel nem takarítanak ki mindent másodpercek alatt.

    Üdv. Johnny

  • Shiro

    senior tag

    válasz Roland861010 #4630 üzenetére

    Teljesen F2P-ként nagyjából 50-60 Wish-t tudsz összeszedni egy hónapban, ez annyit tesz, hogy kb másfél havonta tudsz nyitni egy 5 csillagos karaktert az Event Banner-ből.
    Az 50-60 Wish-hez persze mindent is fel kell használnod.
    (Ládák felkutatása, achievementek, web eventek in game eventek, küldetések, Paimon's Bargains...stb)

    Ha megveszed a Velkin Moont, és a Gnostic Hymnt, akkor a havi Wisheid száma kb 70-80 lesz. Ezzel már havonta tudsz szerezni egy 5 csillagos karaktert az Event Bannerből.

    Ezen felül az Adventure Rank növelésével, karakterek fejlesztésével, a Paimon's Bargains és a Battle Pass által szerezhető kék Wishekkel nagyjából kettő-három havonta tudsz majd nyitni egy 5 csillagos tárgya az Alap Bannerből. (itt ugye lehet ez fegyver is)

    Összességében
    FTP: Kb 8-12db 5 csillagos karakter egy évben.
    Havi előfizetésekkel: Kb 12-16db 5 csillagos karakter egy évben.

    Ui.:
    Mivel az Event Banneren egy Promóciós Karakter csak három hétéig (de van hogy csak kettő) érhető el, ezen kívül csak 50% esélyed van a Promóciós Karakterre. (Persze ha nem azt kaptad, akkor a következő az garantáltan az lesz).
    Tehát még havi előfizetésekkel sem tudnál minden Promóciós Karaktert megszerezni. Érdemes tartalékolni és azokra rámenni akik kifejezetten érdekelnek.

    [ Szerkesztve ]

  • Sordoran

    addikt

    válasz Roland861010 #4630 üzenetére

    Egyáltalán nem lehetetlen spórolni, én vagyok élő példa rá. ;] Karácsonykor kezdtem komolyabban játszani, és akkor futottam bele Hu Tao-ba, vagyis hogy érkezni fog. Onnantól nem költöttem a primogemet, és mikor bejött a banner (3 hónapal később) rámentem, és persze, másodikra kiesett, tehát tök felesleges volt így tartalékolni. :U Viszont nem is ő volt a lényeg, hanem 21k primogemem volt már, és mivel hamar kiesett, a fegyver bannerére is rámentem, ott sokat költöttem, de kiesett az is. Abba hagytam így 16k primogemmel a zsebbe, azóta eltelt majdnem 1 hónap, és jelenleg 24k van már.
    A következő kiszemelt, Ayaka lenne, de mostani leak-ek alapján még messze van (1.6 után lesz elvileg 1.7, és majd ezután, szeptemberben lesz 2.0 Inuzama, ami egy hosszú lesz patch lesz), így az 1.5-ben érkező Eula-ra rámozdulok majd. Neked is azt javaslom, hogy a kiszemelt hősök bannerjein költsd el a primodat. Közben fogsz kapni úgyis fate-et a standard bannerhez is, onnan beeshetnek más karakterek.

    Double rainbow... what does it mean? Well, a double rainbow is a phenomenon of optics that displays a spectrum of light due to the sun shining on droplets of moisture in the atmosphere. Does that explain?

Új hozzászólás Aktív témák