Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sirandrish

    Topikgazda

    válasz wandor0930 #3330 üzenetére

    Én próbálom úgy nyitogatni ezeket a bannereket hogy mindenképp megérje. Mivel Ganyu óta nem nyitottam karakter bannert, így legalább 60-70 nyitás kell a kövi 5 csillagoshoz, (ami szerintem simán meglesz, mert már most van 8K primom), viszont ott is csak 50% hogy azt kapom aki kell. És ha már a seggére vágok a primomnak, akkor legalább ami közbe esik az megérje. Barbarat használom, így neki mindenképp jó, jönne pár Constellation, és a későbbiekben Ningguangot is szeretném használni, így hozzá sem árt pár.

    Bennettet meg még nem döntöttem el, de mivel elvileg bitang kemény support, így ő is a célkeresztbe van.. :)
    Ezzel szemben a Xiaos bannerbő, egyik 4 csillagos sem érdekel. Xinyant csak azért szereztem meg, mert gitározik, és ez poén..de ennyi :D
    Dionat mondjuk akartam secondary healernek, el is kezdtem fejlesztgetni, de közben kiesett Qiqi, így ő lett a main healerem, a secondra meg beúszott Barbara, és ennyi healer elég nekem..
    Beidou meg kb C4 körül van nálam, de soha nem játszottam még vele...Tryba kipróbáltam, de nagyon nem adta :N

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Új hozzászólás Aktív témák