Új hozzászólás Aktív témák

  • Csupii

    tag

    Sziasztok.

    Lett egy kis problémám az SW-HF 5.1 5000-emmel, mégpedig, hogy még nyáron belekent a villám, füstölt szegény mély minden irányból, ám mikor bekapcsoltam, TÖKÉLETESEN szólt, azt az apróbb hibát elnézve, hogy a mély megsem mukkant, és füstszag volt. Elvittem szerelőhöz, meg is javította nekem, ( nemrég volt időm elvinni, és most került vissza ) de azonban a cucc nem olyan hatékony, mint azelőtt. DVD, TV, GAME résznél mintha halkabb lenne az egész cucc. Ezt úgy tudnám leírni, hogy pl.: a "Baleset" előtt félállásban szólt úgy a mély, mint most max-on. CD/MP3 részen meg olyan, mintha minden nagy jelszintet kapna, és zene alatt recsek, vagy inkább torzít az összes hangfal a basszus leadásakor. a mélynyomó szintúgy, és ez így elég zavaró.

    Szerelő végfokot cserélt benne, + a főhangerő potiját + motorját ( legalábbis ezt mondta ) . Van valakinek esetleg valami tippje, hogy mit érdemes megnéznem, vagy hogy mit lehet vele így kezdeni? Esetleg egy kapcsóolási rajzot tudna valaki adni nekem, hogy ellenőrizhessek pár dolgot?

    [ Szerkesztve ]

    http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Csupii // Bíp, bííííp!

Új hozzászólás Aktív témák