Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz Qru #9791 üzenetére

    hopp. :R :))
    a tápos mélyvizes toipic-ban is kérdeztem pár hete. (akkor még két kis zen-t akartam összekötni, nem volt meg az x460. habár ez utóbbival nagyságrendekkel jobban jártam...) le sem tojtak. lehet, túl egyszerű volt a kérdés számukra. ott vagy nagyon mélyvizesnek kell lennie a témának, vagy az új fejlesztésű táp belsejéről kell valami kép. mert arra recskáznak...
    igaz, nem gondoltam volna, hogy ilyen egyszerű. ez nagyon fontos infó volt számomra a jövőre nézve! :K
    hasonló volt, (csak az az ellentettje), amikor többen elmagyarázták, hogy a csövekről a lamellákat biztos nem lehet leszedni. vissza is fogott egy hónapra. :(( :(((
    aztán amikor lett másik hűtőm, kipróbáltam...

    tehát, ha jól értelmezem:
    azon a tápon, amelyik nincs az alaplapra kötve a 24-es kötergből, a fekete-zöldre teszek egy kapcsolót, és a gép indításával egyidőben azt is bekapcsolom?
    vagy állandóra rövidrezárom, és ha a power gombbal indítom a másik tápot, ez is beindul magától?
    melyik verzió?

    nagyon thx! :R

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák