Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz vhunor #3857 üzenetére

    thx! :R

    panaszkodtam a 470-re, egyre jobban gyanítom, (pláne, hogy rajtam kívül mindenkinek, minden ok), hogy nálam többrétegű gond volt / van....

    dx9 alatti mikroszaggatások megszüntek. a fizikai memóriát kicsit meghúztam, az időzítéseket levettem. máshoz nem nyúltam, és jó lett. azaz egyértelmű, nem vga volt a ludas. (nem hittem volna, hogy ebbe a rambeállítás ily módon beleszól...)
    ráadásul az ugyan ritka, de rendszertelen kékhalálok is teljesen megszűntek, valszeg a ramjaim nagyon elcseszett beállításon lehettek, de most egy kedvező együttállás lett, ennyi haszon is lett a piszkálgatásból...

    de a 470-emben a dirt2-t átállítom dx11-be, egyből leesik a fps, de nagyon.
    innentől jönne 1-2 kérdés....
    tehát.

    470, dx11, dirt2, fullgrafika:
    -fulld szaggat, mint a vadbarom, elején az intronál amikor befarol az autó, 20! fps-sel megy. játszhatatlan kategória.
    -átrakom 1360*768-ba, minden szépen fut.
    akkor ez csak vga limit lehet, nem???
    ha a felbontás növelésével leromlik minden, abban a procinak nem sok szerepe van. vagy rosszul látom?

    van még egy gyanúm. dx11-ben az intronál néha beugrik egy fekete háromszög. de minig ugyan azokon a pontokon. ez valamilyen hibára utal. lehet, hogy hiányzik egy javítás a játékhoz, ezt majd megnézem.

    de ha valaki megtenné, aki 100%-ra biztos, hogy dx11-ben fut a dirt 2-je, akkor jegyzettömbben megnyitná a C:\Users\Username\Documents\My Games\DIRT\hardwaresettings\hardware_settings_config.xml
    file-t, és bemásolná, vagy priviben elküldené a benne lévőt, mert azt sem tartom kizártnak, hogy el van benne piszkálva valami érték...

    és bocs, hogy a dirt2-vel itt jövök, de a topic-ja elég kuka már, és ott nem feltétlenül 470-nel tolonganak az emberek... :B

    :R

    [ Szerkesztve ]

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés