Új hozzászólás Aktív témák

  • tekknopit

    csendes tag

    Sziasztok.
    4nappal ezelött érdeklödtem a forumban,illetve probáltam egy kis infót gyüjteni az adott szituációrol.
    Január 25.én fel adtak nekem egy csomagot a Fas-23 raktárról,ami elvileg Csehországot jelent. Érdeklödtem a fórum hallgatóságától hogy miért nem találok semmi infót az adott Tracking numberre,egy oldalon sem.

    Shipping Methods: DEPEURM2
    Tracking Number:
    RC*********DE(nyilván személyes infók miatt nem irtam számot,csak mégis látszódjon a Tracking formátum)

    Akkor azt a választ kaptam hogy türelmetlen vagyok,ne rendeljek Gearbeströl és hasonlóak. El telt jópár nap és egy keresö sem látja még mindig a nyomkövetési számot. Kezd a szitu nyugtalanitani mert viszonylag értékes dolgot rendeltem. Tényleg csak segitségre lenne szükségem hogy miért Registered Business Letter with declared value Germany a küldemény, ha elvileg Csehországi a raktár?
    Egy oldalon volt csak pár infó foszlány a csomagról,ahol ténylegesen Csehországi származási helyet irnak(http://parcelsapp.com)
    Zavaros az egész,nem is értem hogy miért ennyire infóhiányos a küldeményem.
    Gearbestnek is irtam,válaszult azt kaptam hogy 2hónap is lehet a szállitási idö(5napot igér az EU raktár),vagy érdeklödjek a helyi postámnál hátha ott a csomag.(nem lát a posta rendszere ilyen nyomkövetési számot)

    Kérlek titeket ha van ötletetek segitsetek.

Új hozzászólás Aktív témák