Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    LOGOUT blog

    Sziasztok.

    MediaMarkt-nál vásároltunk online egy hűtőt, egy mosógépet és egy szárítógépet illetve ezekhez egy összeépítő keretet. Ez volt július 29.-én, banki utalással lett fizetve amiről másnap meg is jött az értesítő. Direkt úgy választottunk, hogy raktáron legyen minden és erre a honlapon azt írta szállítás 1-5 munkanapon belül. Na azóta is várjuk, hogy megjöjjenek az eszközök... Párom 2-szer írt nekik emailt, a maira azt a választ kapta, hogy sajnálják a késlekedést és továbbítják az illetékesek felé. Én már 2-szer hívtam őket, jól fel is cseszett, hogy 10percig kell várni mire felveszi valaki, de érdemi infót nem kaptam csak, hogy volt valami gubanc és még kell pár napot várni, ez volt múlt csütörtökön... Ezekre várunk, hogy el tudjunk költözni. Kommunikáció semmi felőlük, nekünk kell állandóan keresni őket. Voltunk bent a soroksári üzletben de ott az ügyfélszolgálatos semmit nem tudott kezdeni az online rendeléssel. Mit gondoltok érdemes a fogyasztóvédelemmel felvegyem a kapcsolatot? Úgy volt, holnap hívom a MM-ot megint de már nagyon unom és azt sem akarom, hogyha lemondom a vásárlást akkor szívjak hetekig a pénz visszafizetéssel.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • Xaels

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz BB9000 #27558 üzenetére

    A késlekedés az egy dolog (bizonyos szintig), az ügyfél félretájékoztatása egy másik, illetve a bármilyen tájékoztatás hiánya. Ha figyelmesen elolvastad volna az írásom úgy láthattad volna, hogy nem éppen olyan termékekről van szó amit csak úgy bedobok az autóba és egyedül felcipelek a 3. emeletre. Idő közben még volt egy köröm az ügyfélszolgálattal hiába, másnap megtettem a fogyasztóvédelem felé it kell, érdekes módon megoldódni látszik a gondom.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

  • Xaels

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz betyarr #27607 üzenetére

    Jópár éve jártam hasonlóan. Vettem egy bélelt Mustang bakancsot, a tél közepén szétment a sarka belül, eltört a "gerince", nagyjából 1 hónap után. Visszavittem, nézi az eladó, mondja nem látszik rajta semmi, mondtam vegye fel és menjen 2 kört a boltban és megtudja. Persze azt nem, de akkor jött, hogy vásároljam le az árát, közöltem, hogy a pénzt akarom visszakapni mert nincs náluk olyan cipő ami megfelelne. Húzták a szájukat, de visszaadták a pénzt.

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés