Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz fulton #24026 üzenetére

    Szia!

    Saját vélemény, tapasztalat.
    Én OLED TV-re csak 2 év gyártói garit kaptam, mert bőven a mostani ár/gari idő szabály előtt vettem. :)
    Intéztem rá +3 év full garit, így 5 év a teljes. /ha gond van javítják, de általában cserélik az alkatrészt vagy komplett TV-t /A gyártónál kifogásoltam a gyári gari időt, mert 2 (most már 3) év egy ilyen "nem olcsó" TV-re nem igazán sok....anno mikor az első FHD LED TV-m vettem (az akkor jött be) alapból 5 év gyártói gart kaptam rá és 3 év se telt el mire full kijelzőt cseréltek rajta. :) a TV most is üzemel a háztartásba és köszöni szépen jól van. "LG" ;) /

    Olvasd el és dönts. Én lassan 2 éve vettem az (LG) OLED TV-m és azóta ki tudja mi változott az ÁSZF-be. Remélem tudtam segíteni.

    [ Szerkesztve ]

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz fulton #24028 üzenetére

    Kitöltöd a kalkulációt és az mutatja az árat is. (ingyen mail címre megy ki az ajánlat)
    Nekem csak a ˇKiterjesztett Garanciaˇ és Asszisztencia ami kellett, mert ilyen ˇbaleseti" kár vagy törés/meghibásodás kizárt és az számomra felesleges is azért fizetnem. Fali konzolon van fixen -mozgatható, kinyitható a fali tartó konzol - (nem gyári tipli+csavarral rögzítve, hanem jobbal) így az onnan le nem eshet pl. :)

    példa (szerződésből egy részlet):

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák