Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • czitro

    csendes tag

    Sziasztok!
    Szeretnék gépet vásárolni de még nem jutottam döntésre.
    A fórum megtalálása előtt nagyon rá voltam hangolódva a Lenovo Y520-ra, de nincs kedvem ilyen támogatással és géppel szívni rájöttem. (Imádom a Dell garanciáját, most is olyan gépem van) Azóta nézegetem a használt gépeket inkább meg az MSI, DELL notikat.
    Találtam egy régebbi Alienwaret ami ki is szolgálná az igényeimet, csak véleményt szeretnék kérni róla, hogy megéri-e ez még 2018-ban is, valamint volt-e valami hibája ami miatt nem lenne ajánlott.
    Specs:
    Alienware 15
    i7 4720 HQ
    2x4 GB 1600 MHz DDR3 RAM
    1 TB HDD
    250 GB WD SSD
    Intel HD 4600 / AMD Radeon R9 M390X 4GB

    Ára: 200k

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    1 hónapon belül
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    max 250-300k de inkább maradnék a 200 körüli árban, tudom ez a belépő szint
    (3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
    játék, programozás
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    Nem feltétlen a legújabb játékokra, ultrán. Menjen a Dying light, ha pedig a GTA5, Rainbow six Siege, FarCry5 is elfut az már csak ráadás : :DD
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    Lehetőleg matt
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    Havi pár alkalom
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    semmi
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
    optikai biztos nem kell, 8GB ram 256 SSD
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…)
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    Használt is.

    [ Szerkesztve ]

    MSI Z390, i7 9700K, MSI Gaming X 1070 Ti 8Gb, 16Gb DDR4 3200Mhz, 1TB Kingston NVMe SSD

  • czitro

    csendes tag

    Dell Inspiron 7567 ajánlott gépek között van a 7577-essel együtt ?
    Persze IPS panellel :D

    MSI Z390, i7 9700K, MSI Gaming X 1070 Ti 8Gb, 16Gb DDR4 3200Mhz, 1TB Kingston NVMe SSD

  • czitro

    csendes tag

    Meglett az új lapos, köszönöm az infókat. :R

    Remélem sokáig boldogítjuk majd egymást :C

    MSI Z390, i7 9700K, MSI Gaming X 1070 Ti 8Gb, 16Gb DDR4 3200Mhz, 1TB Kingston NVMe SSD

Új hozzászólás Aktív témák