Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz Dhampir #90906 üzenetére

    Van az X170SM-G (ez van nekem) és van az X170KM-G (ez az újabb) a heatsink amit vettem, mind2 géphez jó.
    KM-G el lett b*szva, mert nem tudtak még most se normális BIOS-t csinálni hozzá...
    SM-G amibe lehet tenni RTX 30xx pont úgy mint a KM-G modellbe (ez alapba RTX 30xx-es) az SM-G amibe nincs iGPU (gyárilag tiltva van és csak az nV van) a KM-G amibe van és ez is egy hibája....memória kezelés sem probléma mentes (2 modullal még jó, de 4 modullal már nem, kikapcsol a gép) a KM-G modellbe és még sorolhatnám....

    Külföldi fórum tele van hibákkal a KM-G modellel kapcsolatban.
    SM-G az eddigi legjobban sikerült széria (időrend szerint biztos) és aki tehette az eladta a KM-G és cserélte SM-G modellre, vagy amire tudta.... :U

    Külön orosz fejlesztőcsapat próbál külön BIOS-t csinálni a KM-G modellhez, eddig sikertelenül (de már jó úton haladnak) amúgy Prema is felhagyott vele...

    Az MXM úgy tűnik ennyi volt (RTX 30xx volt az utolsó széria) bár az MSI is bejelentette, hogy nem lesz több GT széria és mégis lett! :D

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*2x32GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 16GB MXM*4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák