Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    válasz gyoriaa #90444 üzenetére

    Hoppá az lemaradt! :Y
    Ha teljesítményt szeretnél, akkor egyértelműen a Gigabyte a befutó, minden szempontból. Eredetileg ez egy Tongfang kínai gép, aki sok márkának a beszállítója, igazából nincs ezzel gond, de az átgondoltsága és minősége közepes:
    -egyszerű műanyag ház
    -sima hőcsöves hűtés rendszer
    Kiugró dolgot ne várj tőle, ha nem napi rendszerességgel hurcolod; otthon-utazás-munkahely-utazás-otthon konstellációban, akkor sokáig egyben lesz, de ha hozom-viszem gép kell, akkor gyorsan fog amortizálódni. Ha viszont jobbára otthon van és nincsen napi szinten sokszor nyitogatva akkor nem lesz vele gond. Sűrűn kell azért majd takarítani; fogja gyűjteni a port, mert ilyen hardver hűtéséhez azért át kell majd mozgatni sok levegőt.Cserébe viszont jól bővíthető!
    A Legion7-et azért ajánlottam, mert arany középút a mindennapi használathoz: sok jó innováció van benne (VC hűtés, világító portok, fém ház), jó kijelző, szép hangja van, jól személyreszabható a hűtése, face login) A hurcolást jó bírja, bár a fém ház miatt nehéz mint a sár.
    Nekem Alienware gépem van, ami a másik liebling, de abból az ilyen highend konfigokhoz inkább az X sorozatból ajánlanék tiszta szívvel: X15, X17 az szuper jó hűtés miatt. Ha AW minőséget szeretnél de még jobb minőséget, akkor a Razer gépeket ajánlom.

    Ha e négy gép közül kellene most választanom, akkor nekem is a Gigabyte lenne a befutó! A teljesítmény miatt :K

    [ Szerkesztve ]

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Új hozzászólás Aktív témák