Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz cs.zs. #88449 üzenetére

    Nem számolom ki. Csökkentem az fps szintet ami működik ha vele arányosan növelem az alkohol bevitelt. :D
    Azzal a pöcs tipikusan játék típussal játszom most aminek a végén ránézel az órára és káromkodva úgy maradsz. [link] Anno 2205. Már régen volt ilyen a szemeim előtt. Van hozzá online magyarítás, tök hibátlan. Indítom kaján vigyorral nézem kb 300+fps aztán látom a vga fullban 350W zaba ezen a sz@ron. Bezzeg itt meg van a max fogyi. Gyorsan megyek a menübe vsync majd vissza és látom meredten hogy 120+ fps még mindig. Erre megyek a VN panelba reklamálni vsync azaz a függőleges szinkronizálás: BE...aztán vissza végre 60fps, de még mindig zabál az a qurva vga vagy 120-140Watt :DDD Ma úgy döntöttem megnézem a VN panelban az adaptív (fél frissítési gyakoriság) opciót az talán leviszi ha minden igaz 30fps-re és még kevesebb lesz a fogyasztás. :D
    Na ezért kell ide 60Hz a segítő vsync miatt. Van olyan játék ahol be lehet állítani fixen is az fps számot, nem mindenhol. :)

    #88451 Frozen:
    Én ezt olyan régen csinálom hogy már nem is emlékszem mikor kezdődött. Most kb 1 éve megy SSD-ről. Mióta váltottam azóta romlott nálam ez a kis szenvedély minőség, főleg pár hónapja (visszateszem a HDD-t :O :DDD ) látom valami itt nem stimmel, eddig 15-20 évig semmi bajom nem volt vele. Tudom sok minden más is lehet a háttérben, meg van olyan is hogy egy oldal tiltó listára tesz bizonyos klienseket vagy annak bizonyos változatait. Én ezeket már nem figyelem csak szedem azt ami kell. TV-t nem nézek ma már csak pár dolog miatt veszem igénybe, viszont nem akarom elereszteni mert időnként jól jön.
    Csináltam most egy mérést....volt már sokkal jobb is, most ez van.

    #88452 k-adi:
    Alkalmanként el megyek helyette kocsmázni változatosság képen. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity RTX 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák