Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FőDudu

    addikt

    válasz cs.zs. #88041 üzenetére

    Japp. Nem vagyunk egyformak.

    Technikailag hoztak azt amit masok. Innentol nehez lesz azt mondani, hogy nem eleg erosek.
    Marad a nem tetszik.

    Mini-led, eros proci, eros gpu, VC hutes, THX hang, nagy akku, GAN toltes - ez kb. magaban tobb mint amit a tobbi gyaro osszesen felmutatott.

    Nem mindenkinek valo (nem is mindenki engedheti meg maganak, mert nem olcso gepek) - nekem mondjuk kifejezetten tetszik a billentyuzete. Nem erre mondanam, hogy szar.

    Van rendes nyomas pontja, van rendes vilagitasa (ez nevezheto etalonnak a billentyuzet vilagitasoknal, per key, kelloen eros, jol atviilagit (nem az a korben fenyt kifolyatos megoldas ahogy sok gepnel latszik), kelloen meretesek a billentyuk, nagy enter ahogy en szeretem, raadasul az enyemen a bekapcsolo gomb a del mellett van a hangszoro racsban jol elkulonulve. Nekem igy kezre all. Latom az ujban a del helyere kerult - az tenyleg nem egy jo megoldas.

    Ugyan nincs inverz T kurzor blokk (utoljara asztali billentyuzeten lattam olyat) - mondjuk nem is hasznalom annyit, hogy hianyozzon.

    Pg Up, Pg Down van - fn+kurzorral. Mivel nem hasznalom annyit - igy nem is hianyolom.
    Szerintem eletemben nem hasznaltam. Nem programozok, nem olvasok nagyon hosszu oldalakat, siman gorgetek ha kell. Vagy keresek, ha kell, igy a pgup/pgdown nalam felesleges.

    16" verzional irjak a privacy shuttert, valaki fentebb hianyolta.

    Arban biztosan durvak lesznek, nem valoszinu a magyar billentyuzet - bar ugye a tegnapi linkemen pl. szloven billentyuzettel adja a mimovrste, szoval nem elkepzelhetetlen, hogy valami magyar forgalmazo ugyanugy magyarosit... (| helyen elfer a hosszu i , szoval nem lesz elbasott a kiosztas magyarul sem).

    Nem tudom a 175W TGP lesz-e a csucs a 4090 szerianal laptopban - de ez mar eleg durva szint. Nem sok kulonbseget josolok - bar ugye a szokasos 5K eur MSI szornyek (ami inkabb DTR verzio) lehet erosebbek lesznk. De olyat meg en nem vennek, mert az meg nem az en vilagom.

    16" sem - foleg a 2,45kg amit soknak talalok.
    2kg max, de inkabb masfel amit meg viszonylag egyszeru hordozni. Szerintem.

    [ Szerkesztve ]

    FőDudu

Új hozzászólás Aktív témák