Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FőDudu

    addikt

    válasz #96974848 #88037 üzenetére

    Na akkor errol ennyit. Razer ledobta az atombombat.
    Minden mas gyarto mehet a budosbe.... :C

    FőDudu

  • opr

    veterán

    válasz #96974848 #88037 üzenetére

    Istenem, az a Razer... Ha vegre kapnanak egy professzionalis felhasznalasra is alkalmas billentyuzetet (ertelmes kurzormozgato nyilak, ertelmes pgup/down, home-end, delete gombok fn nelkul, bekapcsolo gomb rendesen elkulonulve), meg mondjuk egy webcam shuttert, eskuszom feltornem a malacperselyt egy Blade 16-ert 4080-al.

    Igy szamomra tovabbra is kiesnek, ami nagyon faj, mert minden mas szempontbol elcsoppenek toluk. Csak hat... Az van, hogy programozokent hamarabb vagyok hajlando elturni egy 720p monokrom kijelzot (pedig azt se vagyok hajlando elturni), mint egy ilyen billentyuzetet, ami sikosito nelkul szexualizalja meg a produktivitast minden rohadt masodpercben, amikor hasznalnom kell. :(

    Az eddigi laposok alapjan, amik jottek a CES-en, szamomra marad a legion 7, mint optimalis valasztas.

    [ Szerkesztve ]

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

  • k-adi

    nagyúr

    válasz #96974848 #88037 üzenetére

    https://www.lenovoshowcase.com/ces/
    Virtual show :DD

    [The World’s Most Powerful AI Tuned Gaming laptops | The Legion Pro Series]

    "Legionok unalmasak lettek, főleg a hetes miniLED/OLED nélkül.."

    Fájó szívvel, de sajna egyet kell értenem. :U
    Nincs fehér szín... + Megint kimaradt a miniLED - másodjára, az OLED is. :W Nem értem miért.

    A design amúgy nem rossz, csak egy kicsit visszalépés érzésű nekem is az előző szériához képest. Az túl jó lett sajna, ebből is látszik.
    Most kevesebb az RGB (hátul mintha nem lenne a portjelzők kivilágítva? meg a fedlapon a logó se? meg a ventik se? na meg mi az a gyász front led a tavalyihoz képest? :Y ), azaz máshogy kell növelni az FPS-t :B

    TrueStrike keyboard, backlit by Lenovo Legion Spectrum per-key RGB customizable lighting.

    First look at CES 2023: Lenovo Legion 7i Tower, Pro 7i laptop promises serious Intel, Nvidia power

    [Lenovo Legion Pro 5i - CES 2023 First Look]

    Lenovo Legion Pro 7i with Intel CPU - $1999.99 from March 2023
    Lenovo Legion Pro 7 with AMD CPU - not available in North America
    Lenovo Legion Pro 5i with Intel CPU - $1479.99 from April 2023
    Lenovo Legion Pro 5 with AMD CPU - $1459.99 from April 2023

    [CES 2023 First Look: Lenovo Legion 7i Tower, Pro 7i Laptop Promise Serious Intel, Nvidia Power]

    - Extra wide vapor chamber
    - Redesigned heatpipe system
    - Liquid metal cooling paste on cpu
    - ColdFront 5.0 with Hybrid Thermals
    - Lenovo AI Engine+ chip: LA2-Q
    Deploys a software machine learning algorithm to optimally tune system performance. The chip uses software machine learning, deployed through Lenovo Vantage, to help monitor in-game FPS and dynamically adjust for the highest performance output. Offering up to 15% higher TDP, this chip and machine learning software combo allows Legion Pro Series laptops to deliver higher performance compared to previous generations.
    - Lenovo Legion Pro 7i and Lenovo Legion Pro 5 and 5i laptops also come with Tobii Horizon + Tobii Aware

    [Lenovo Unboxed: Lenovo Legion Pro Series]

    Ahhoz képest, hogy a 2022-es (meg 2021-es) gamertopik egyik toplistás gépe volt a legion 5(pro) meg persze a 7, akinek volt pénze rá, még senki nem linkelte jarrod videóját? ;]
    Ejnye, na itt van: [New Lenovo Legion Gaming Laptops in 2023!]

    - Valahogy az elnevezésekkel egyik gyártó se bír, Asusnak a Scar,G,M16,18... AMD-nél a Ryzen procik számozásai, stb... itt meg Lenovoéknál az új Legion PRO 5, 5i / Legion PRO 7, 7i (minek PRO? ha nincs sima? :F )
    - Legalább van kék is, piros is konfigban.
    - Mondjuk full amd konfig most nem lesz (még), mondjuk nem meglepő gondolom nektek se, így a piros-zöld kombó lesz idén, vagy a kék-zöld
    - Színben csak szürke (ONYX GREY) lesz 7 esetén. Meg 5 esetén kék? (ABYSS BLUE :D hát nem tudom kinek kell az... de a render képen nem meggyőző a szín)
    - A 7 esetén érdekes a 6000Mhz-es RAM ddr5, meg felment 240 Hz-re a kijelző, meg idei évben újra több USB A van (4), és csak (2) USB C port

    PRO 7
    Power Adapter
    330W Slim Gallium (GaN) Adapter
    300W Slim Adapter
    140W (Type-C™ Power Delivery)

    PRO 5
    Power Adapter
    300W Slim Adapter
    230W Slim Adapter
    140W (Type-C™ Power Delivery)

    7

    5

    Lenovo Legion Pro 7i (16”, 8) with Intel Core processor will start at $1999.99 and is expected to be available starting March 2023.

    Legion Pro 7 (16”, 8) with AMD Ryzen processor will start at €2699 inc. VAT and is expected to be available starting April 2023

    Lenovo Legion Pro 5i (16”, 8) with Intel Core processor will start at $1479.99 and is expected to be available starting April 2023

    Lenovo Legion Pro 5 (16”, 8) with AMD Ryzen processor will start at $1459.99 and is expected to be available starting April 2023

Új hozzászólás Aktív témák