Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacuss20

    senior tag

    válasz MaxxDamage #79903 üzenetére

    Hát én azért néha néha :) Hajón(kompon), ha nemtudok aljzat mellé ülni a közösségi térben néha olvasásoshoz mint most is. Nekem alapvetően azért kellett legalább egy közepe sminőség, de jó hűtés és erős gép mert jövök megyek, néha ha időm engedi szeretek játszani is nos ezt teljesen kiszolgálja a gép egy Alienware 17-es gép táskájában hordom, súlya kb semmi (nekem), a töltője-adaptere is kicsi nincs súlya bár állítólag 180W-os.. :D Sőt én nálam a táskában mindig van egy EU meg egy UK plug is, hol mikor mibe tudom bedugni :D Mindemellett az útra magammal mindig ugyanazt atáskát pakolom tele kütyükkel alsógatya zoknik egy póló stb :D Plusz még vitaminok kaja és nah így már azért van súlya, de hála Istennek a gép önagában nemsokat nyom a latba egy ilyen táskánál :D Nekem mikor anno a régebbi NITRO 5 -öt(Ryzen 5 4600H+1650TI kombó) megvettem is az volt az első szempont, hogy milyen HŰTÉS. Kétcsöves, külön hűtő a CPU-GPU nak. Mert sajnos két éve is volt már olyan gamernek kikiáltott szégyen konstrukció, hogy egy hűtőre volt összehúzva és kivezetve a CPU+GPU páros... No meg az sem utolsó, hogy a fontos részeknél telibe szellős az alja. Ezért is örülök ennek, hogy a múltkor írt körülmények között 90 fokig ment csak a cpu ( gyári pasztás még mindenütt) és így nem throttingolt. Örülök is, hogy iődben váltottam erre akontrukcióra, kicsit azért időbbáló mint a másik volt. Bár elég durva, hogy még alkudoztak a házhoz vitt laptopból úgy, hogy egy év pár hó gari volt rá és a minap a barátomnak vett Legion-ban(amit posztoltam ide az egyik mag melegebb szitut), gyengébb belsőség volt picit az kerül 209-be, én meg 190 ért oda adtam( jah még a ram is 18GB volt benne rádobtam 8-at a gyárira )... :D :F
    Más téma, tud valaki olyan játékot mondani, ahol az RTX kártyának érvényre kellene jutnia nincs fps drop meg optimalizálatlanság és újabb cím, megéri letolni? :C ( RPG, fantasy vonal jön be inkább jó sztorival) :R

    Élj úgy ahogy szeretnél, ne úgy ahogy mások elvárják.

Új hozzászólás Aktív témák