Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RM007

    addikt

    válasz Speedy007 #78467 üzenetére

    Nekem volt ilyen és a cpu és vga együttesen dolgozott igaz nem 100% terhelésen, olyan 70-80, de együtt öröm volt nézni. (Egy hiba volt akkor csak vele nem nekem termelt.) :D
    Úgy lépett érvényre mikor kicsit nem piszkáltam a gépet akkor elindult, aztán valamire leállt mikor ránéztem, aztán újra, mintha valaki velem együtt használná a gépem és mikor észreveszi hogy ott vagyok akkor kicsit visszalép.
    Szóval rákerestem a bányászvírus témára és mert lusta voltam új rendszert rakni(kb azóta is az van) megpróbáltam leölni. Ez sikerült is egy Reimage nevű programmal. Élő internet kell neki. Sok minden mást is csinál, nem tudom mennyire hasznos, lehet semennyire, de a bányász vírust azt megtalálta (jelezte is a találatot) és ki tudta szedni a rendszerből. Sajnos ez a program nem ingyenes és ingyenesen nem is teszteltem, megvettem és lefuttattam. Aztán később úgy éreztem nincs rá szükségem és töröltem. Jó kis Dél-Koreai xxx szerver oldalról töltögettem filmeket akkortájt, olyat amit sehol nem látni, találni, talán onnan jött valami. :U

    [ Szerkesztve ]

    Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity RTX 4080 Super (desktop 320W)

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés