Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Frozen

    őstag

    válasz k-adi #68923 üzenetére

    behorpad a bill igen volt fent írtam miért ,nem zavart ez sem több éven keresztül kiszolgált és elég rendesen használatban is volt mégis bírta az iramot.

    Meg kell fizetni ahogy írod 10x áron csak kb semmi értelme :W pont ez a lényeg hogy eladják a jó marketingel azt ami nem is igazán fontos.

    Fent már leveséztük tényleg fontos a gép egész része ezzel egyet értek meg azzal is kell bele rendes hűtés és komponensek meg a jó kijelző stb.. De ez a minsöségi téma ,mert most ép nem fém hanem mondjuk műanyag egy gép ezen teljesen kibubok amúgy :W
    Ezt probáltam leírni csak lehet nem ment át rendsen vagy bénán fogalmazta.Hajlik a gomb wtf de müködik nem egy vele élhetetlen dolog. Lehet olvasni a forumot nagyon sokan pontos keretekért keresnek gépet amibe lehet pont a fémház meg a tökéletes feszes bill nem fér bele mert +50 rugo csak egy példa volt.
    Azt meg sem említem már hogy egy kisebb méretű laptopot könnyebben építenek terveznek meg maszívra és kapásból a méret miatt kisebb a hely benne rövidebb hőcsővezés kevesebb anyag kell stb ezen is tudnak sporolni a cégek.
    A l7 egy tényleg jó gép de iszonyat drága na meg csak 16" ahogy már korábban is írtam lassan egy mobil nagyobb lesz :))

    Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

Új hozzászólás Aktív témák