Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • motifator

    senior tag

    válasz Pocok256 #65287 üzenetére

    Én nem teszek le semmilyen voksot a projektje mellett, mert ez az Ő saját világa, de abszolút megértem amit mondasz. Egy trabiba masszív zártszelvények társaságában lehet, hogy bemenne egy izom motor, de az csak egy dologra lesz jó, mondjuk drag-ra, de ahogy mondod, nem lesz kiegyensúlyozott. Na ez a faragás :)

    [ Szerkesztve ]

    Funky + Jazz

  • wanted5

    őstag

    válasz Pocok256 #65287 üzenetére

    És a legjobb az egészben az, hogy mindenki hibás; a gyártók, a cégek, a programozók, azért mert nem támogatnak ilyen halva született ötleteket. Hogy merészeli az nvidia, hogy nem ad ki drivert ilyen mutáns hardverekre is? Hogy meri az MSI, hogy nem gyárt MXM 3090Ti kártyát az 5 éves gépembe? HOGY?! Persze azért, hogy cseréljem le a régit és vegyek újat, hogy tömjem a zsebüket! Mocskos kapitalista pénzéhes hiánák, még mit nem!

    Komolyabbra fordítva, anno sok évvel ezelőtt, amikor megismertem az MXM-t, és hogy bizonyos laptopokat lehet upgrade-elni, már akkor azt mondtam hogy hülyeség, vagyis pontosabban, maximum akkor van értelme, ha beszarik a gpu és egy ugyan olyanra lehet cserélni, mint ami benne van akár garanciában, akár nem.
    Mert az, hogy megveszem a lapost gyenge hardverrel és majd később cserélem nagyobbra soha nem érte meg. Megnézve, hogy mennyibe került akár csak egy közepes gpu-val szerelt kártya sokkal inkább megérte eladni a lapost, annak az árából és a kártryára fordított összeggből venni egy újat. Sokkal erősebb hardver jött úgy ki belőle, az egész cucc új, van rá 2-3 év gari, vannak rajta frissebb portok stb stb.
    Nem véletlen engedte el az összes gyártó ezt a dolgot.

    Ja és bírom ezeket a pontszám dobálózásokat is semmi tudás nélkül, az hogy melyik miért annyi amennyi lényegtelen. Az a lényeg, hogy több mint a 3060Ti, de valószínű, hogy az a bizonyos 3060Ti mégis több fps-t és tudást tud felmutatni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák