Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fordjee

    aktív tag

    válasz DaemonX #65133 üzenetére

    Uhh, az nem kevés pénz, jó bevállalósak vagytok. Láttam én is a hirdetést anno, de én maximum 5000Ft-ot utalok ismeretlennek, annyit még elviselek, ha bebukom.
    Amúgy így gondolom én is, régen, nagyon régen én is kereskedtem laptopokkal és első volt, hogy mindenkinek válaszoltam, főleg miután elutalták a pénzt. Minden kérdésre rövid időn belül. Pedig én is dolgoztam már akkor. Sőt, olyat is csináltam, egy srác legelső vételénél, hogy a bátyját küldte el érte, aki kamionos és hajnal 4-kor kellett vele találkozni egy logisztikai központnál:) Nem volt kellemes, de utána még vett egy párat, látta, hogy megbízható vagyok és azokat már emberi időben sikerült lerendezni.
    Nem akarok vészmadárkodni, meg a kedved/kedveteket elvenni, reménykedem én is benne, hogy kaptok notebookot a pénzetekért, de ez a hozzáállás nem erre utal. Vannak itt olyan eladók, akik szinte azonnal válaszolnak, megbízhatóak, ez amikor ilyen huzavona megy, nem túl biztató.
    De az eladót én sem ismerem, az is lehet, hogy teljesen korrekt és minden rendben lesz, reméljük így lesz.

    [ Szerkesztve ]

    fordjee

  • yetijetnyak

    csendes tag

    válasz DaemonX #65133 üzenetére

    A saját véleményem az, hogy én azért félnék bármilyen ismeretlen embernek előreutalni pénzt egy ígéretért cserébe, ami aztán vagy teljesül, vagy nem. Remélem, hogy megkapjátok a laptopokat, vagy a pénzeteket (ha esetleg kútba esne az ügylet), de ha teszem azt mondjuk 10-en előreutalnak neki 150e Ft-ot, ő pedig kitalálja, hogy holnaptól nem veszi fel a telefont nektek, akkor viszonylag jól keresett az ügyön, arra meg kicsi az esély, hogy a rendőrség utólag megtalálja, vagy még ha meg is találják, akkor a pénz is meg lesz. Persze ez csak az elméleti vonatkozása a dolgoknak, a hirdetővel még nem volt dolgom és lehet, hogy totál korrekt.

    Nekem az azért elég extrém lenne, hogy ennyi előreutalt pénz, meg 1 hetes beígért határidő után több hét teljen el úgy, hogy csak az ígérgetés megy, és azért megfordulna a fejemben, hogy a "benne áll a pénzem" még helytálló kijelentés-e.

    Y

  • dallasR

    csendes tag

    válasz DaemonX #65133 üzenetére

    Ezelőtt és ezután is korrektül csináltuk. Mindig válaszoltunk vagy adtuk a helyzetjelentés, de igen, valóban elfoglaltak vagyunk. És ahogy telefonban is mondtam, nem kívánok fórumharcolni még akkor sem ha érdemes lenne reagálni egy-egy rágalmazó hozzászólásra, de erre vannak más módszerek is.
    Minden egyes alkalommal elmondtam, hogy miért csúszik, ahogy azt is hogy visszaküldöm a foglalót ha nem szeretnél tovább várni. De most ide jöttél egy kis léleksimogatásra, mindezt azért mert nem magunktól írtunk, hanem a kérdésedre válaszolva kaptál információt. Elfoglaltak vagyunk igen, ez a legnagyobb bűnünk. De a hirdetéseim között megtalálod Te is és bárki más aki szeretné az üzletemet, és vele együtt engem is. Azért mert késnek a cuccok még ne állítsunk már be csalónak, vagy inkorrektnek. Vannak már aki visszakérték, ahogy láthatod az értékeléseim során is leírták, hogy egyből visszakapták. De te ilyennel nem éltél, neked csak az a bajod, hogy nem magunktól írunk. De igazad van, tényleg kellene és igyekszünk a kérésednek eleget tenni. Mindezek mellett megy a konzol bolt is, és más is, és sok a dolgunk. De mindig mindenkinek válaszoltunk (ahogy neked is) még akkor is ha teljesen elvagyunk havazva. Elérsz itt, telefonon, személyesen, vagy kb ahol csak szeretnél. Hidd el mi szeretnénk a legjobban ha mát végre itt lennének, de sajnos nincs több ráhatásunk a dolgokra bármennyire szeretnénk. Ami tőlünk telik megtesszük, hogy minél előbb átadhassuk.

    [ Szerkesztve ]

    Elérhetőségeink: email: info@techzen.hu vagy privát üzenet itt az oldalon.

Új hozzászólás Aktív témák