Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KillHates

    nagyúr

    válasz Darth_Revan #59064 üzenetére

    Az MPL nagyon megbízható :K
    Belföldön én csak azzal vagyok szállíttatni, ha küldenek, ha küldök.

    Be lehet, idióta-postás-biztosra csomagolni egy gépet:

    Most Maxx egymilliós masinája így fog utazni hétfőn.
    A Schenker-t az arányok szemléltetése végett raktam oda :K

    Egyébként annyira megbízható az MPL, hogy volt már olyan, hogy ügyfél berakta egy vastagabb nylon bevásárló zacskóba az Asus G752-est, mellé a tápot, ráírta egy golyóstollal a címem és úgy adta fel. Annyi gond merült fel, hogy nem voltam otthon, a futár hívott, hogy hozott valami promóciós "telefonkönyvet" és mi legyen?. Mondtam neki, hogy akassza fel a kapu kilincsére belülre. Így is tett. Aztán jött egy durva nyári zápor és a zacskó félig megtelt vízzel, hiába siettem haza!
    Amikor hazaértem akkor láttam, hogy ez bizony nem telefonkönyv, mert ahhoz nem adnak 200W-os tápegységet :Y :DDD :DDD :DDD Szépen kiharaptam a zacskó sarkát (akkor még nem kellett a COVID-tól tartani) és leengedtem a vizet, mert forgatni nem mertem, legalább a fél notebook ne legyen vízkáros. :W

    [ Szerkesztve ]

    Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

  • Ubul86

    őstag

    válasz Darth_Revan #59064 üzenetére

    mondjuk én is postán kaptam a gépet az acershoptól, ha azt nézzük, gondolom nem vállalnák be mindegyik gép postázását 10+-ért :O főleg hogy elvileg adott értékhatár fölött náluk már ingyenes (nem tudom száz százalékra mondani)
    meg hát ugye vissza is kellett küldeni és küldtek másik gépet, akkor nekik az már 30000 ft minusz?

    Amúgy én még abban is benne lennék, hogy killhates-hez postázni, akár foxpost-tal, de ahogy látom mpl-t ajánlja. De áprilisban már menni akarok Pestre :D

Új hozzászólás Aktív témák