Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gergello

    addikt

    válasz Pocok256 #57326 üzenetére

    Vásárlóknál ez alap. Nálunk (mikro vállalkozás) péntek esete 8-kor rendelnek, szombat 9-kor hív (ha felvennénk), hétfőn reggel már ideges. ;]

  • FőDudu

    addikt

    válasz Pocok256 #57326 üzenetére

    Ha az angol Amazon nem dolgozik hetvegen, akkor az az o bajuk.
    Pentek reggel 9 elott rendeltem (angoloknal az 8 elott), valamikor este 10 utan csippant a terheles. Az 13 ora. Mire vartak addig egy keszleten levo termek aranak fizetesenel?

    Igazan automatizalhatnak. Bezzeg a nemeten (szinten Amazon) 5 perc utan csippant a szombati rendeles es mar masnap reggel trackingot is kuldtek. Egy 20 Euros rendelesrol.

    Szoval (szerintem) joggal varom el, hogy egy 100X osszegu rendelesnel legalabb tajekoztassanak ha valami nem stimmel. Nem a harmadik megkeresesemre benyogni, hogy a bankod az oka es meg azutan sem garantalni semmifele szallitsi idot, hogy tisztaztuk a sajat hibajukat (banki terhelesrol proof of payment). Sot meg csak a feladas idejet sem akartak garantalni. Azaz azt nem tudja garantalni, hogy ma vagy holnap atadnak a szallito cegnek.
    Egy keszleten levo termeket.

    Ne vicceljunk mar, 2021 van.

    Gergello: pentek reggel rendeltem, kilenc elott. Az az Angoloknal 8 elott. Szerintem nem mondhato el, hogy irrealis igenyeim lennenek. 3 nap alatt semmi nem tortent egy olyan vilagcegnel amelyik nemet leanyvallalata ugyanazt 1 nap alatt letolta egy joval kisebb osszegu rendeles eseten is.

    Bedepi: nem csak Razer, de nem akarok bazari csilivili 'gamer szemetet'. Business look ami nalam belefer.
    Eros gepet vasarolnek, Macbookhoz hasonlo minoseggel. Azt eddig csak a Razer tudta volna egy dbrand skinnel eltakarva a logojat - de ha van mas is, hajra...

    Raymond: Amazon pont levonja a helyi es rateszi az itteni Afat, szoval nem hinnem, hogy ez lenne a dolog oka. Inkabb a Covid miatt nincs ember aki dolgozzon. Meg is ertem.
    De akkor ne irja oda, hogy 3-5 nap alatt kiszallitja. Felrevezeto. Mas bajom nincs.
    Ha odairja, hogy 14 nap, akkor eleve meg sem rendelem - 14 nap alatt sok dolog valtozik.

    Szimplan hulye voltam, mert elhittem amit szallitasi idore irt egy keszleten levo termekrol.
    Normalis esetben rendeles, ra perc percre jon a terheles, masnap reggel a tracking szam, aztan idoben kezbesites. Covid alatt is mindent tudott idoben szallitani a nemet Amazon - azt hittem az angol is kepes erre. Ugy tunik hiba volt.

    Reklamaltam is, de nyugtattak, hogy minden rendben. Aztan ma reggel meg massal takaroztak.

    FőDudu

Új hozzászólás Aktív témák