Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FőDudu

    addikt

    válasz ricogsm #56741 üzenetére

    Itt a top verzio, 300Hz panellel:
    [link]

    Na ez mar nem kezdo.

    Engem is erosen elgondolkodtat amit belepakoltak, mert valami ilyesmit keresek - de sajnos a tesztek szerint kozel sincs a Razer/Macbook Pro minosegehez a kivitelezese.

    FőDudu

  • FőDudu

    addikt

    válasz ricogsm #56741 üzenetére

    En meg a Razert mar nem eroltetem.
    Tetszik, megvennem, megvan ra a penz - megis naprol napra gyulik az info ellene.
    Ha meg is vennem akkor sem tudom melyik model lenne jo.

    Megbizhatonak tuno tesztelok szerint az alap verzio 65Wh akkuval 4-4,5 oras web/yt hasznalatra alkalmas, a nagyobb akkus (80Wh) verziot meg 3,5 orasra mondjak.
    A kulonbseg: 144/300Hz kijelzo. (meg 10750H helyett 10875H es 2060Mq helyett 2070SuperMq)

    Szar webcam, melegedos haz, megfovo akku (igen, az akkuja megfo a palmrest alatt a belso 65+ foknal, ott ugyanis nincs legaramlas, nem tud hulni) - komolyabb verziokban meg a proci is trottyol mert azzal probaljak az altaluk kitalalt 80-90 fokos tartomanyt tartani.
    Van ra hackelt Bios ahol jatszanak az undervolttal es egyebekkel, de egyik 15-os Razer sem tud G-sync-et peldanak okaert.

    Melle olyan finomsagok, hogy Bios frissites kozben BSOD utan egy rakat gep tobbe nem eled fel, stb.
    Userek mar egymasnak linkelgetik a BIOS mentest es a flasheleshez szukseges 10 dolcsis USB cuccot - mert a support sem all a helyzet magaslatan.
    [link]

    Fenti videok keszitojenek egyike durvan meghajtotta az alap es az advanced modellt es az jott ki neki, hogy a 6 magos 10750h jobb a jatekra, mert az tartosan 3GHZ+ frekit tud mig a 10875H 8 maggal lekonyul 2,4GHz-en. Lehet az utobbi jobbb mondjuk videot vagni, de jateknal azert kell a freki is nem csak a mag...

    Iden nem jottek ki AMD procis verzioval - uj Intel proci meg ugye meg nincs.
    No Comment.

    Szoval jelenleg nincs olyan gep amit jo szivvel meg mernek venni.

    FőDudu

Új hozzászólás Aktív témák