Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • echterion

    nagyúr

    válasz Bedepi #55564 üzenetére

    Itthon nehéz ezeket eladni, kicsi a felvevőpiac. A cserelehetőségnek gari lejárta után jön elő az értelme: pl. vga hiba vagy valamilyen alaplapi hiba esetén nem 1 milla a lap cseréje, csak a hibás cuccot kell kicserélni. Nem mindegy, hogy pl. 1500 dolcsiért cserélsz egy 2080-at, vagy 3000-ért komplett alaplapot, vga-val, procival együtt.

    **********

  • gago1975

    őstag

    válasz Bedepi #55564 üzenetére

    Szia.

    Na ezt azért nem hiszem el. Hogy egy közel 1M gépnek ennyit essen az ára azért mert 1 éves

    Pedig sajnos de, így van. Ami akkor£2200-2400 kb mostanra ennyit ér. Ebbe is "csak" sima 2070 van és csak amiatt, hogy kijött a super verzió, ennyit esnek az árak.
    Ez a realitás sajnos.
    Az, hogy neked vagy nekem ha lenne ilyen mennyit érne, az már más kérdés.

    Én se tudnám 600K-nál drágábban eladni a Helios 700-at már, sőt, lehet annyiért se!!!!!!
    Mivel nekem sokkal többet ér, én emiatt se adom el, hanem megy a fiamnak a Helios 500 helyett.

    Használt Chimera 800-ért van fent aprón gari nélkül.
    Na várj, mert az a KOMPHONE több mint fél éve próbálja eladni, azt a gépet, 900-ról indította az árát és még ennyiért se tudja eladni. AKCIÓ! Asus ROG Chimera G703GX GAMER - i9 8950HK/32GB DDR4/1TB SSD/RTX 2080/Win 10 - 27% áfás
    Hogy miért?
    Mert
    1. 8th. genes csak, i9-8950HK ami köztudottan elég melegedős egy CPU.
    2. Két tápos és féltégla is, ami sokaknak nem tetszik, rajtunk kívül nem szeretnek, mert nem "sexy, nem vékony" nem oly könnyű a hordozhatósága.

    Emiatt ez nem jó ár, ezt az árat már akkor benézte a srác, mikor először feltette.
    Ez a gép rajta fog még egy darabig maradni, amíg le nem viszi 600K alá az árát, mert annyi a reális ára, ráadásul tudom, mert ismerem, hogy ő (és írja is), refurbished ( újraértékesített, újracsomagolt, felújított ) termékek,-et árul és itt a javított a megfelelő kijelentés.
    Mindegyik Asus gépe amit árul/árult, azok egytől-egyig már javítottak.
    Garancia pedig van rá "Minden notebookra 1 év gyártói ASUS HÁZTÓL HÁZIG garancia vonatkozik!"

    Az hogy anno meg lehetett venni akcióban hasonló áron azt elhiszem. Ennyiért a filléres gagyikat kapod, szóval ez egy igazán jó ár.
    Én sehol nem írtam, mondtam azt, hogy az nem jó ár. Én erre a mondatodra reagáltam "Nekem mondjuk kicsit gyanúsan olcsó.", hogy Nem (és itt a gyanúsan olcsóra értettem), kb ennyi az ára használtan. 1éves gép. Alap SSD-vel 1 terrás HDD-vel 16GB RAM-al adja csak.

    Intelnél biztos voltam benne, hogy a következő gen nem megy majd bele(asztalinál is ez van)
    Ez csak most van, mert foglalatot cserélt az intel. 6-7-8-9 gen-nél végig a FCLGA1151-est használták, és emiatt simán lehetett 6-ról 9-re fokozatosan feljebb lépni.
    A Clevo gépeknél csak ki kellett nyitni a BIOS-t és ott kellett variálni, illetve ha nagyon alap hűtés volt benne akkor azt kellett a teljesítményhez igazítani.
    Lásd ahogy #55345vakablak93 is csinálja most.

    Predator Helios 700 i9-10980HK RTX2080s 8/64GB RAM,OLED77C32,Marantz AV7705+MM7055x2db,Focal Aria 936+Aria CC900+Aria 926, Dome Flax ATMOS® 4db,SVS SB3000x2,Oehlbach nf214 Sub 3-400,QE3280,Oehlbach XT-SL500

Új hozzászólás Aktív témák